Угода користувача

Угода користувача
Ця Угода користувача (далі – Угода) визначає принципи взаємодії сторін при пропонуванні до замовлення товарів (послуг) і їх придбанні на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA, доступ до якого здійснюється через web-сайт та/або через мобільні додатки.
 
1. ТЕРМІНИ
1.1. Будь-яке використання онлайн-майданчику GARNE.COM.UA, в тому числі відвідування веб-сайту GARNE.COM.UA та мобільних додатків GARNE.COM.UA, перегляд інформації, користування сервісами, здійснюється у відповідності до умов Угоди користувача, яка включає в себе умови, зазначені нижче, а також умови, зазначені у відповідних розділах (сторінках) веб-сайту GARNE.COM.UA та у мобільних додатках GARNE.
1.2. Використовуючи онлайн-майданчик GARNE.COM.UA, в тому числі, але не обмежуючись, шляхом реєстрації на ньому та/або шляхом придбання Продукції, Покупець беззастережно приймає всі умови Угоди користувача, погоджується виконувати їх та несе відповідальність за наслідки неознайомлення з ними.
1.3. Терміни, що використовуються в Угоді користувача, мають наступне значення:
1.3.1. Адміністратор – Товариство з обмеженою відповідальністю «ГАРНЕ ГРУП», код ЄДРПОУ 41521141, адреса: вул. Соборна БОС, буд. 233, кв. 195, м. Рівне, Рівненська обл., Україна, 33024, що є власником Сайту та Додатків і визначає порядок їх використання.
Адміністратор виконує функції, пов’язані із організаційно-технічним супроводом пропонування Продукції Продавцем на Сайті / у Додатках та організацією взаємодії Покупця з Продавцем у разі придбання Покупцем Продукції
1.3.2. Картка товару – сторінка Сайту / Додатку, на якій розміщена інформація про Продукцію та умови її придбання.
1.3.3. Кошик – сторінка Сайту / Додатку, на якій зібрано перелік обраної Покупцем Продукції перед оформленням замовлення.
1.3.4. Онлайн-майданчик GARNE.COM.UA – веб-сайт в мережі Інтернет ідентифікований веб-адресою https://GARNE.COM.UA (далі - Сайт) та мобільний додаток GARNE (далі - Додаток), на яких здійснюється пропонування Продукції Продавцями, оформлення та відстеження виконання замовлень, обміну відгуками, а також проведення рекламних та маркетингових заходів.
1.3.5. Покупець – будь-яка фізична особа, яка має право здійснювати покупки на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA.
1.3.6. Продавець (Постачальник) – будь-яка юридична (резидент або нерезидент України), фізична особа-підприємець та особи-нерезиденти України, що розміщують та реалізують на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA свої пропозиції щодо пропонування Продукції для замовлення Покупцями з урахуванням умов Угоди користувача.
В окремих випадках Адміністратор може бути продавцем на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA, і в такому разі його найменування зазначається в якості продавця (постачальника) в Товарному чеку на придбаний товар.
1.3.7. Продукція – товари, роботи і послуги, які пропонуються Продавцями та доступні для замовлення Покупцями на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA.
1.3.8. Профіль – персональна сторінка Покупця на Сайті / у Додатку, яка містить реєстраційні та контактні дані Покупця, а також інформацію, пов’язану із використанням ним онлайн-майданчику GARNE.COM.UA.
 
2. РЕЄСТРАЦІЯ. ПРОФІЛЬ ПОКУПЦЯ
2.1. Продукція на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA може бути замовлена та придбана тільки для особистого некомерційного використання (споживання).
2.2. Покупцем на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA може бути фізична особа, яка досягла 18-річного віку, володіє повною цивільною дієздатністю.
2.3. Здійснюючи реєстрацію та/або придбання Продукції на Онлайн-майданчику GARNE.COM.UA, особа засвідчує, що вона:
-  досягла 18-річного віку, володіє повною цивільною дієздатністю та купуватиме Продукцію виключно для особистого некомерційного використання (споживання);
-  ознайомлена, беззастережно приймає та погоджується з усіма умовами Угоди користувача та умовами, викладеними у розділах (сторінках) Сайту, Додатку;
-  ознайомлена, беззастережно приймає та погоджується виконувати усі умови Угоди користувача;
-  зазначає дані (П.І.Б., мобільний телефон, e-mail тощо), що є правдивими та належать саме їй, або авторизується під власним обліковим записом у соціальній мережі;
-  погоджується на передачу своїх персональних даних третім особам (в тому числі іноземним суб'єктам відносин, пов'язаних з персональними даними), їх обробку, зберігання, передачу і використання з метою та на умовах, визначених Угодою користувача, та засвідчує отримання інформації про володільця персональних даних, склад та зміст зібраних персональних даних, свої права згідно законодавства, мету збору персональних даних та осіб, яким передаються її персональні дані.
-  беззаперечно погоджується на скерування Продавцем (у т.ч. його довіреними особами) та отримання Покупцем товарних чеків та/або фіскальних чеків (у випадку проведення розрахунку Продавцем  із застосуванням реєстратора розрахункових операцій) через будь-які засоби зв’язку у електронному форматі (у т.ч. на електронну адресу, адресу електронної пошти, SMS, Viber, Telegram, WhatsApp, Push-повідомлення, розміщення в Профілі щодо придбаного товару QR-коду або скерування такого вищенаведеними способами Покупцю тощо) за реквізитами, зазначеними у Профілі та/або під час формування замовлення, а також погоджується на отримання фіскальних чеків від сервісів грошових переказів та/або доставки під час здійснення розрахунку за придбаний товар. 
При цьому: 
1)у випадку скерування товариних чеків та/або фіскальних чеків (у випадку проведення розрахунку Продавцем  із застосуванням реєстратора розрахункових операцій) у електронному форматі (одним або декількома вищевказаними засобами) Покупець беззаперечно визнає факт отримання таких в момент придбання товару (у т.ч. докази скерування зі сторони Продавця є беззаперечними доказами отримання таких Покупцем);
2) у випадку здійснення розрахунку у сервісах грошових переказів та/або доставки Покупець беззаперечно визнає факт отримання відповідного фіскального чеку, котрий формує такий суб’єкт господарювання, в момент здійснення платежу за придбаний товар.
2.4. При користуванні онлайн-майданчиком GARNE.COM.UA Покупець має право використовувати лише ті персональні дані, банківські картки, банківські рахунки, документи, що належать йому на законних підставах (оформлені на його ім’я в установленому законом порядку).
2.5. Дані Покупця, зазначені при реєстрації та/або придбання Продукції на Сайті/у Додатку, зберігаються Адміністратором і можуть відображатися у його Профілі та використовуються Адміністратором та Продавцями в подальшому при здійсненні та/або виконанні замовлень Покупця.
2.6. Покупець має право змінювати та доповнювати надані ним дані в Профілі протягом всього строку здійснення покупок на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA.
2.7. Розміщуючи на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA свої пропозиції щодо пропонування Продукції, Продавець погоджується та зобов’язується дотримуватись цієї Угоди користувача, включаючи всі умови, зазначені нижче та у відповідних розділах (на сторінках) Сайту / Додатків.
 
3. СПОСОБИ ПРОПОНУВАННЯ ПРОДУКЦІЇ
Продукція може пропонуватися в постійному каталозі (звичайні пропозиції) та/або в Акціях (особливі пропозиції за моделлю торгівлі flash sales).
3.1. Придбання Продукції в Акціях та розпродажах (Sale) здійснюється на умовах Угоди користувача з урахуванням, що умови, на яких Продукція пропонується до придбання, діють протягом обмеженого періоду часу від декількох годин до декількох днів та в обмеженій кількості (за одностороннім рішенням Продавця);
3.2. Акції  та розпродажі (Sale) не є рекламними заходами.
3.3. Умови пропонування Продукції в Додатках можуть відрізнятися від умов пропонування цієї ж Продукції на Сайті. Замовлення Продукції виконується за умовами, які діяли для того способу користування онлайн-майданчиком GARNE.COM.UA (Сайт або Додатки), за допомогою якого Покупець оформив таке замовлення.
 
4. УМОВИ ПРИДБАННЯ
4.1. Оформлення та виконання замовлень на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA здійснюється відповідно до:
-  умов, зазначених у цій Угоді користувача та розділах (сторінках) Сайту / Додатків;
-  умов зазначених в Картці товару, на сторінці оформлення замовлення, в супровідній / сервісній документації та у розрахункових документах ;
-  умов продажу, встановлених Продавцем конкретної Продукції.
4.2. Оферта Продавця щодо укладення договору купівлі-продажу міститься у Картці товару на Сайті, у якій зазначається інформація про товар, його ціна та характеристики. Шляхом здійснення замовлення товару на Сайті Покупець приймає оферту Продавця та укладає з ним відповідний договір. За погодженням із Адміністратором Продавець може встановлювати для Покупців особливі умови договору купівлі-продажу Продукції, яка пропонується ним на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA. Особливі умови договору купівлі-продажу Продукції, встановлені Продавцем, розміщуються на Сайті в Картці товару на відповідну Продукцію шляхом викладення їх змісту (текстового або іншого опису) або розміщення посилання на джерело, в якому викладений їх зміст. Оформлюючи замовлення на Продукцію, щодо якої на Сайті в Картці товару розміщені особливі умови договору купівлі-продажу, встановлені Продавцем, Покупець засвідчує, що він повністю ознайомлений з такими умовами, та беззаперечно їх приймає. Умови Угоди користувача та розділів (сторінок) Сайту / Додатків, які не суперечать особливим умовам договору купівлі-продажу, встановленим Продавцем, при пропонуванні до замовлення товарів (послуг) і їх придбанні на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA мають силу та застосовуються у звичайному порядку для всіх сторін взаємодії.
4.3. З метою отримання будь-якої необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про Продукцію або Продавця, з будь-яких причин не отриманої на Сайті або у Додатку безпосередньо, Покупець має звернутися до Адміністратора або Продавця. Комерційне найменування Продавців, які самостійно організовують доставку замовлень та приймання повернутих товарів також може зазначатися у Картці товару.
4.4. Адміністратор та Продавці докладають максимум зусиль для надання інформації про Продукцію якомога точніше. Для повноти відображення інформації про Продукцію Адміністратор та Продавець мають право виправляти помилки, змінювати або оновлювати інформацію про Продукцію в будь-який час.
4.5. Адміністратор та Продавець не несуть перед Покупцем обов’язку продати Продукцію, що відповідала б умовам, зазначеним помилково.
4.6. Замовлення, умови якого були зазначені на Сайті / у Додатку з помилкою, зокрема, якщо помилка була допущена у зазначенні ціни Продукції, є неукладеним та не створює для Продавця та Покупця обов’язків щодо купівлі-продажу Продукції, якщо тільки обидві сторони не погодяться на інше. У цьому разі Адміністратор/Продавець може скасувати замовлення Покупця та повернути грошові кошти сплачені за Продукцію (у разі якщо вона була вже сплачена Покупцем) або запропонувати Покупцю сплатити коректну суму вартості Продукції.
4.7. З огляду на особливості відтворення зображень різними технічними пристроями деякі кольори зображення Продукції на сторінках Сайту / Додатків можуть дещо відрізнятися від її кольорів дійсності.
4.8. Реквізити Продавця конкретної Продукції зазначаються в супровідних документах (товарних чеках тощо) на Продукцію або документах, що підтверджують факт передачі Продукції Покупцеві.
4.9. Скерування товарних чеків та/або фіскальних чеків (у випадку проведення розрахунку Продавцем  із застосуванням реєстратора розрахункових операцій) у т.ч. може здійснюватися через будь-які засоби зв’язку у електронному форматі (у т.ч. на електронну адресу, адресу електронної пошти, SMS, Viber, Telegram, WhatsApp, Push-повідомлення, розміщення в Профілі щодо придбаного товару QR-коду або скерування такого вищенаведеними способами Покупцю тощо) за реквізитами, зазначеними у Профілі та/або під час формування замовлення. При цьому,  у випадку розрахунку за придбаний товар за допомогою сервісів грошових переказів та/або доставки (у т.ч. післяплатою службі кур’єрської доставки тощо), формування та видача Покупцю фіскальних чеків може здійснюватися суб’єктом господарювання, що здійснює прийняття коштів від Покупця.
 
5. ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕНЬ
5.1. Для здійснення замовлення Покупець має на Сайті або у Додатку:
- обрати конкретну Продукцію (натиснути доступні для вибору опції – розмір, колір, кількість тощо),
- додати обрану Продукцію в Кошик (натиснути кнопку «В КОШИК»),
- відправити замовлення Продавцю (натиснути кнопку «Оформити замовлення» в Кошику або «КУПИТИ В 1 КЛІК»). При цьому в залежності від порядку взаємодії Адміністратора та конкретного Продавця, замовлення може направлятися продавцю за посередництвом Адміністратора.
5.2. Здійснюючи замовлення, Покупець підтверджує, що:
- він погоджується та беззастережно приймає усі умови придбання замовленої ним Продукції, викладені в цій Угоді та на сторінках Сайту / Додатків, в тому числі, в Картці товару та на сторінці оформлення замовлення;
- він ознайомився з інформацією про Продукцію, наявністю (відсутністю) преференцій, знижок, особливими умовами оплати та/або доставки, умовами гарантійного обслуговування тощо, отримав її в обсязі, достатньому для здійснення покупки;
- Продукція замовляється ним добросовісно, для цілей особистого некомерційного використання.
5.3. Замовлена Продукція може бути відправлена Покупцю кількома окремими відправленнями залежно від кількості товарів, їх габаритів, груп сумісності, різних Продавців, місця зберігання, доступних способів оплати чи доставки, загальної вартості кошика, інших факторів оптимізації виконання замовлення.
5.4. Кількість і вартість сформованих відправлень, а також вартість доставки кожного з них, відображається у Кошику перед оформленням замовлення Покупцем.
5.5. Після оформлення замовлення Покупцем йому направляється підтвердження з зазначенням номеру замовлення на електронну пошту та/або на номер мобільного телефону та/або зазначається у Профілі та/або здійснюється у інший спосіб, визначений Адміністратором/Продавцем.
5.6. В залежності від умов угоди Продавця з Адміністратором, окремі замовлення можуть перенаправлятися Адміністратором Продавцю без обробки, для надання підтвердження (здійснення уточнень) ним безпосередньо.
5.7. Замовлення є прийнятим до виконання (договір купівлі-продажу між Покупцем і Продавцем вважається укладеним) після надходження Покупцю підтвердження про прийняття замовлення.
5.8. У разі виявлення неможливості виконання замовлення Покупця Продавець може відхилити замовлення, в тому числі після його підтвердження, направивши Покупцю відповідне повідомлення на електронну пошту та/або на номер мобільного телефону та/або зазначається у Профілі та/або здійснюється у інший спосіб, визначений Адміністратором/Продавцем. В такому випадку права і обов’язки сторін, пов’язані з купівлею-продажем, доставкою і передачею замовленої Продукції Покупцю та її оплатою, припиняються, а оплачена Покупцем вартість Продукції повертається на карту, з якої була проведена оплата.
5.9. Покупець може перевірити хід виконання замовлення у своєму Профілі.
5.10. Покупець самостійно несе всі ризики, пов’язані із зазначенням в Профілі помилкових контактних даних, контактних даних третіх осіб, передачу номеру та інших даних свого замовлення третім особам, збереження логіна та пароля до свого облікового запису (Профіля) або передачу даних свого Профілю третім особам. Всі дії, здійснені у Профілі та/або з використанням даних Покупця, вважаються Адміністратором діями Покупця та Адміністратор не несе відповідальність за такі дії.
 
6. ЦІНА ТА УМОВИ ОПЛАТИ
6.1. Ціна Продукції вказується в українській гривні, визначається з урахуванням податкового статусу Продавця і не включає вартість доставки, яка оплачується Покупцем окремо відповідно до обраного способу доставки та активованих програм лояльності на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA. При цьому, вартість товару та доставки визначається Продавцем на власний розсуд.
6.2. Продавець має право в односторонньому порядку без попередження змінювати ціни Продукції, що пропонується до придбання. Якщо інше не зазначено у цій Угоді, зміна ціни не допускається після того, як замовлення було прийняте Продавцем до виконання, а Покупець отримав повідомлення із підтвердженням.
6.3. Спосіб здійснення оплати Продукції обирається Покупцем із варіантів, доступних для даного виду Продукції та зазначених в Картці товару та/або на сторінці оформлення замовлення.
6.4. У разі виявлення зловживання з боку Покупця правами, наданими йому як споживачеві законодавством та цією Угодою (замовлення в обсягах, що перевищують звичайні потреби споживачів, одночасне замовлення партії Продукції, що мають один артикул, але різні розміри / кольори та ін.) або досягнення відсотку скасувань, відмов і повернень Продукції, що перевищує встановлений Адміністратором, Адміністратор (Продавець) має право обмежити допустимі способи оплати для Покупця і вимагати виключно передоплати банківською картою в момент оформлення замовлень та/або Адміністратор має право блокувати Профіль відповідного Покупця до моменту усунення порушень .
6.5. Інформація про встановлений Адміністратором відсоток скасувань, відмов і повернень, досягнення якого є підставою для обмеження способів оплати та/або блокування Профілю Покупця, може на вибір Адміністратора розміщуватись у відповідних розділах на Сайті / у Додатках, доводитись Покупцю в його Профілі або повідомленнях про обмеження способів оплати, а також надаватись Покупцю на його запит до Адміністратора.
6.6. Товар на момент його передачі, а послуга на момент звернення Покупцем з вимогою про її надання, повинні бути повністю оплачені. У разі укладення договору купівлі-продажу з оплатою частинами або в кредит умови оплати та передачі Продукції встановлюються умовами такого договору.
6.7. Для здійснення оплати Продукції (в залежності від обраного способу оплати) від Покупця може вимагатися, згідно чинного законодавства України, надання додаткових відомостей та документів (паспорт, реєстраційний номер облікової карти платника податків тощо).
 
7. УМОВИ ДОСТАВКИ
7.1. Доставка здійснюється по всій території України за винятком АР Крим та територій проведення Операцій Об’єднаних Сил, якщо у Картці товару або на сторінці оформлення замовлення не зазначено інше.
7.2. Покупець обирає спосіб доставки з варіантів, доступних для конкретної Продукції та зазначених в Картці товару та/або на сторінці оформлення замовлення.
7.3. Вартість обраного способу доставки визначається Продавцем самостійно та на власний розсуд й зазначається на сторінці оформлення замовлення Продукції відповідно до тарифів, розміщених в Картці товару (послуги) та/або на сторінці оформлення замовлення, а також з урахуванням того, чи організовує доставку Продавець на самостійно визначених або уніфікованих умовах онлайн-майданчику GARNE.COM.UA, і чи є Покупець учасником тієї чи іншої програми лояльності (карта/підписка/купон або інше).
7.4. Строк та умови доставки визначається відповідною службою доставки в залежності від обраного Покупцем способу доставки. Адміністратор не несе відповідальність за строки та умови доставки та не визначає їх. Орієнтовний строк доставки може вказуватися в Картці товару та/або в Профілі.
7.5. Доставка Покупцю замовленої Продукції є окремою послугою, що вважається наданою в момент отримання Продукції Покупцем.
7.6. При поверненні Продукції Покупцем вартість доставки поверненню не підлягає незалежно від того, чи підлягатиме поверненню плата за Продукцію.
 
8. ВИКОНАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
8.1. Замовлення вважається виконаним, а право власності на Продукцію та пов’язані з ним ризики, в тому числі знищення та/або пошкодження Продукції, переходять від Продавця Покупцеві в момент фактичної передачі Покупцеві Продукції, що підтверджується підписом Покупця у відповідному документі, що супроводжує Продукцію накладній (квитанції, реєстрі доставки тощо) та/або документі, передбаченому відповідною службою доставки, що підтверджує передачу товару Покупцю.
8.2. Для отримання замовлення Покупець має пред’явити документ, що посвідчує особу (перелік документів для отримання Продукції може встановлюватися відповідною службою доставки).
8.3. Покупець має право порушити цілісність упаковки Продукції, провести примірку, а також розпорядитися Продукцією в будь-який інший спосіб на власний розсуд лише після її повної оплати, якщо інше не передбачено умовами програми лояльності, учасником якої є Покупець. Дане положення не позбавляє Покупця прав, наданих Законом України «Про захист прав споживачів» щодо повернення Продукції належної і неналежної якості за відповідних умов.
 
9. ГАРАНТІЯ ТА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
9.1. На Продукцію, придбану на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA, надається гарантія відповідно до чинного законодавства та сервісної політики Продавця (виробника/виконавця).
9.2. Якщо інший гарантійний строк не вказаний в Картці товару (або у супровідній документації на Продукцію, в розрахунковому документі, у чинному законодавстві України), гарантійний строк на таку Продукцію, визначений Продавцем, становить 14 (чотирнадцять) календарних днів з дати її отримання.
9.3. Адміністратор сприяє в розгляді звернень Покупців у зв’язку з настанням гарантійних випадків, в той час як забезпечення виконання гарантійних зобов’язань покладається на Продавця.
9.4. Правила взаємодії сторін при настанні гарантійних випадків детальніше можуть викладатися в окремих розділах (на сторінках) Сайту (мобільних додатків).
Оформлення повернення
9.5. Для повернення будь-якого товару незалежно від причин повернення Покупець обов’язково має вкласти в упаковку з товаром, що повертається, заповнену та підписану зі свого боку заяву на повернення, зазначивши в ній найменування та кількість товару, що повертається, а також фактичні причини повернення, а також інші дані визначені Адміністратором/Продавцем.
9.6. Товар, що постачається в індивідуальній упаковці (упаковці виробника), підлягає поверненню у такій упаковці. При відправці така упаковка має бути додатково упакована Покупцем для збереження її цілісності та зовнішнього вигляду.
9.7. Продавець має право відмовити в прийманні товару, якщо при поверненні Покупцем він був запакований неналежним чином, внаслідок чого на індивідуальній упаковці залишилися сліди та/або пошкодження (в тому числі такі, що виникають при транспортуванні: подряпини, зім’ятості, нанесення маркувань, додаткова фіксація скотчем вантажу та/або супровідних документів та ін.) – як товару, товарний вигляд якого не збережений Покупцем.
9.8. Незалежно від виду товару Продавець має право не приймати такий товар, якщо він відправлений на умовах післяплати за доставку. Вартість доставки великогабаритних товарів і товарів вагою понад 5 кілограмів компенсується Покупцю після підтвердження наявності істотних недоліків.
9.9. У разі надсилання Покупцем для повернення товару, що був ним прийнятий раніше і не підлягає поверненню за законодавством або не відповідає номеру замовлення (підмінений), має неповну комплектацію, не має всіх документів, не упакований належним чином, якісний товар має сліди використання чи пошкоджену упаковку, щодо товару пропущений строк для повернення або гарантійний строк (залежно від пред’явленої вимоги Покупця), підстави для повернення товару не підтвердились, повернення товару не приймається, а плата за такий товар не підлягає поверненню.
9.10. У разі підтвердження наявності підстав для повернення товару договір купівлі-продажу вважається розірваним, а товар – повернутим в день фактичного отримання товару та усіх необхідних документів для його повернення.
9.11. Доставка Покупцю товару, не прийнятого Продавцем до повернення, здійснюється за рахунок Покупця.
Повернення товару належної якості
9.12. Товар належної якості повертається виключно за відсутності ознак використання, в неушкодженій упаковці, у повній комплектації з повним комплектом документів.
Недоліки
9.13. Якщо товар має недоліки, які не є істотними недоліками, після закінчення 14 (чотирнадцяти) днів з моменту отримання Покупець має право звернутися до Продавця з вимогами, що передбачені чинним законодавством України у разі придбання товару неналежної якості.
Істотні недоліки
9.14. Заміна або повернення товару протягом гарантійного строку здійснюється виключно за умови наявності істотного недоліку, що може бути підтверджений офіційним / авторизованим сервісним центром та доказами наявності такого недоліку під час отримання відповідного товару в сліжубі кур’єрської доставки.
9.15. Вимоги Покупця щодо повернення товару (за наявністю істотних недоліків) з компенсацією його вартості задовольняються за умови вчинення Покупцем усіх дій, необхідних у гарантійному випадку, які викладені у цій Угоді користувача, зазначені у відповідних розділах (сторінках) Сайту та визначені чинним законодавством України, в тому числі:
-  надання разом із товаром заповненої та підписаної заяви на повернення,
- направлення товару у належній упаковці у повній комплектації,
- надання разом з товаром всіх супроводжуючих документів та документів про підтвердження наявності істотного недоліку (висновку сервісного центру, доказів наявності  такого недоліку під час отримання відповідного товару в сліжубі кур’єрської доставки, розрахункового документу за товар (чеку, квитанції тощо), гарантійного талону, технічного паспорту тощо),
-  надання реквізитів банківського (карткового) рахунку для перерахування компенсації.
9.16. Продавець має право відмовитися від приймання товару, відправленого Покупцем без надання передбачених документів, а також не розглядати заяву Покупця до усунення допущених ним недоліків. В такому випадку датою розірвання договору купівлі-продажу вважатиметься дата усунення Покупцем допущених недоліків (надання необхідних документів тощо).
9.17. У разі неусунення Покупцем недоліків протягом 1 місяця, зобов'язання Продавця щодо забезпечення збереження такого товару припиняються, і він має право розпорядитися товаром на власний розсуд.
9.18. Продавець не зобов'язаний здійснювати зворотну відправку товару, заяву на повернення по якого оформлено Покупцем неналежним чином або у разі ненадання необхідних документів.
9.19. Вимоги Покупця не підлягають задоволенню, якщо буде доведено, що дефекти товару виникли внаслідок порушення Покупцем правил користування товаром, умов його зберігання або умов повернення.
9.20. Умови та порядок повернення товару (належної або неналежної якості) також може визначатися в окремих розділах (сторінках) Сайту, в тому числі в розділі «Допомога».
 
10. ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ. ПЛАТІЖНІ РЕКВІЗИТИ
10.1. Кошти повертаються Покупцеві після отримання повернутої Продукції, обробки Продавцем належним чином заповненої Покупцем заяви на повернення із доданими документам щодо товару та підтвердження наявності підстав для повернення.
10.2. Строк та спосіб повернення Покупцю коштів визначається Продавцем згідно чинного законодавства.
10.3. Для повернення коштів Покупець має право зазначити дані своєї банківської карти в Профілі та у заявці на повернення.
10.4. Якщо інше не зазначене Продавцем або не погоджене Покупцем та Продавцем, кошти за повернуту Продукцію перераховуються на банківську карту, з якої була здійснена оплата даної Продукції, а якщо оплата здійснювалась без використання банківської карти - на банківську карту, зазначену в Профілі як основна та/або у заявці на повернення.
10.5. Якщо в Профілі Покупця зазначено кілька банківських карт, він має завчасно визначити основну. Якщо в Профілі тільки одна банківська карта, вона є основною.
 
11. ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ. МАРКЕТИНГОВІ ТА ІНШІ ЗАХОДИ
11.1. Адміністратор може запроваджувати для Покупців програми лояльності в тому числі у вигляді передплаченого сервісу, купонів (у т.ч. на знижку), подарункових карт, детальні умови яких зазначаються на Сайті / у Додатках.
11.2. Програми лояльності можуть не розповсюджуватися на певну Продукцію або певних Продавців, про що зазначається у Картці товару та/або на сторінці оформленні замовлення.
11.3. Адміністратор може проводити рекламні та маркетингові заходи (активності) для підтримки обізнаності споживачів про онлайн-майданчик GARNE.COM.UA та Продукцію, що пропонується на ньому для придбання, а також для залучення нових Покупців.
11.4. Відповідні заходи можуть проводитися:
- на Сайті / в Додатках;
- на сторінках GARNE.COM.UA у соціальних мережах (Facebook, Instagram).
11.5. Якщо в оголошенні про проведення будь-яких рекламних та маркетингових заходів Адміністратора не зазначено інше, вважається, що:
-  правила та умови таких заходів, включаючи умови отримання й використання заохочень (бонусів, винагород за участь в конкурсі тощо), розміщуються на Сайті/у Додатках та/або їх можна дізнатись за номером call-центру Адміністратора,
-  такі заходи діють на всій території України за виключенням території Криму та ООС.
11.6. Реєструючись та/або здійснюючи придбання Продукції на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA, Покупець надає свою згоду на отримання оновленої інформації, інформаційних бюлетенів з останніми новинами, новими надходженнями, спеціальними пропозиціями та оголошеннями про продаж через будь-які засоби зв'язку, включаючи електронні повідомлення (e-mail), SMS, Viber, Push-повідомлення за реквізитами, зазначеними у Профілі.
11.7. Якщо Покупець бажає відмовитися від розсилки інформації від GARNE.COM.UA, що має рекламний характер, він може звернутися до служби підтримки або самостійно відписатися у Профілі.
 
12. КЛІЄНТСЬКА ПІДТРИМКА. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ
12.1. Адміністратор і Покупець можуть здійснювати інформаційний обмін щодо Продукції, за допомогою електронної пошти, телефонного зв'язку (SMS), Viber, мобільних додатків, оголошень та/або повідомлень.
12.2. Адміністратор забезпечує інформаційний обмін Покупця з Продавцями та виступає посередником (медіатором) при розгляді звернень і врегулюванні претензій Покупців як споживачів.
12.3. Покупець здійснює зв'язок з Продавцем (стосовно властивостей Продукції, строків і методів доставки, у разі виникнення спірних питань тощо) за контактами, розміщеними у картці Продукції / у розділі Замолень Профілю. Якщо така інформація відсутня, Покупець може звернутися до Адміністратора.
12.4. Зміст усіх переговорів Покупця зі співробітниками та іншими представниками Адміністратора, здійснених будь-якими засобами комунікації може бути записано та збережено. Здійснюючи розмову із Адміністратором (його представником), включаючи телефон та чат, Покупець погоджується на її запис, збереження та використання її змісту при врегулювання питань, яких стосується така розмова.
 
13. ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. ПРАВИЛА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ
Політика конфіденційності поширюється на цей Сайт та Додатки GARNE (які за текстом даної Угоди  у т.ч. називаються послуги, товари, продукція тощо). Політика конфіденційності включає в себе опис того яку інформацію ми збираємо, як ми можемо використовувати її, вибір, який ми пропонуємо для Вас в управлінні інформацією, зібраною нами для використання Вами наших Послуг.
13.1.Особиста інформація, що збирається під час надання наших Послуг. 
Надана Вами інформація.
 Ви можете відвідувати і використовувати багато з наших Послуг, не розкриваючи свою особисту інформацію. Однак для того, щоб скористатися окремими, особливими або розширеними групами Послуг, Вам знадобиться надати нам певну особисту інформацію з тим, щоб ці групи функціонували належним чином. При використанні розширених груп наших Послуг (наприклад, створення профілю, організації акції, здійснення покупки або публікація коментарів) особиста інформація (персональні дані), що збирається нами, може включати (але не обмежується цим переліком):
1.Ім’я, по батькові та прізвище,
2.Електронна адреса та/або адреса електронної пошти,
3.Пароль,
4.Фактична адреса,
5.Номери телефонів,
6.Дату народження,
7.Інформацію про платіжну картку,
8.Відомості про місцезнаходження,
9.Контакти (збережені в Вашому бездротовому пристрої) і іншу особисту інформацію, про яку докладно йдеться в цій Політиці Конфіденційності, і дані, які можуть бути запитані і надані Вами (у т.ч. IP адреса тощо).
Персональні дані Покупця є конфіденційною інформацією, збір і подальша обробка персональних даних здійснюється Адміністратором відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», іншими нормативно-правовими актами України та даною Угодою користувача. Положення щодо персональних даних, не врегульовані даним розділом Угоди користувача  «ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. ПРАВИЛА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ» регулюються чинним законодавством України.
Якщо ми збираємо таку інформацію, в більшості випадків відповідні сторінки (а) або місце (я) розміщення Послуг будуть включати в себе відомості про те, яка інформація потрібна для належного функціонування груп Послуг, і функціонал, необхідний Вам для того, щоб надати запитувану або необхідну інформацію. На додаток до наведеного вище переліку, від Вас, можливо, буде потрібно дозвіл на використання іншої Вашої інформації в порядку, викладеному на відповідній сторінці (ах) щодо Послуг.
13.1.1. У передбачених на Сайті / у Додатках випадках (спрощена процедура оплати банківською карткою, оплата частинами (в кредит), готівкою, з перевищенням встановленої законодавством суми, інші особливі умови отримання чи оплати Продукції, повернення коштів за повернуту Продукцію тощо) від Покупця може потребуватися вчинення додаткових дій, надання додаткових даних та/або документів щодо себе в порядку та на умовах цієї Угоди користувача.
13.1.2. Ненадання (неповне надання) Покупцем персональних даних, що згідно встановлених Адміністратором алгоритмів роботи онлайн-майданчику GARNE.COM.UA необхідні для виконання операцій, замовлених Покупцем, вважається відмовою Покупця від здійснення таких операцій та від вимоги вчинення Адміністратором, Продавцем або фінансовим партнером будь-яких дій на користь Покупця, зумовлених змістом таких операцій.
13.2.Умови та розголошення вашої особистої інформації.
Якщо Ви надаєте особисту інформацію нам або третім особам, що діють від нашого імені, ми можемо використовувати і розголошувати Вашу інформацію в порядку, передбаченому цією Політикою конфіденційності та доведеному до Вашого відома в той момент, коли Ви вперше надали вашу інформацію, або допустимому згідно з чинним законодавством України. Ми не будемо продавати, надавати в тимчасове користування, публікувати або розголошувати Вашу особисту інформацію кому б то не було, за винятком випадків, передбачених цією Політикою конфіденційності. Ми можемо використовувати і розголошувати Вашу особисту інформацію у випадках, описаних в наведеному вище розділі 1, і можемо:
1) Використовувати Вашу інформацію для надання запитуваних Вами послуг або надання Вам пропозицій, відомостей про рекламні заходи (наприклад акції, передплатах на товари і послуги і т.д.) або контенту або додати Вас в наш список поштової розсилки;
2) Використовувати Вашу інформацію для відправки Вам електронних повідомлень, включаючи повідомлення про Сайт, Додатки в частині Вашої взаємодії з нашим Сайтом та Додатками, про продукти, послуги, спонсорів, партнерів та філіях, коли Ви робите покупки, погоджуєтеся з правилами або умовами або іншим способом взаємодієте з нашим Сайтом та Додатками, за умови, що розсилка подібних електронних повідомлень допускається чинним законодавством України, а також відправку товарних чеків та/або фіскальних чеків (у випадку проведення розрахунку за придбану продукцію Продавцем  із застосуванням реєстратора розрахункових операцій) через буд-які засоби зв’язку у електронному форматі (у т.ч. на електронну адресу, адресу електронної пошти, SMS, Viber, Telegram, WhatsApp, Push-повідомлення) за реквізитами, зазначеними у Профілі та/або під час формування замовлення;
3) Ділитися Вашою інформацією з третіми особами, включаючи постачальників послуг, спонсорів і партнерів по просуванню з тим, щоб вони могли допомогти нам у наданні послуг, пропозицій, відомостей про рекламні заходи або контенту, запитаних Вами, або з інших підстав відповідно до правил рекламних заходів або умовами, доведеними до Вашого відома в момент надання особистої інформації, щоб треті особи могли проводити рекламні заходи, висилати Вам пропозиції або контент або додати Вас до свого списку поштової розсилки;
4) Передавати Ваші дані після попереднього повідомлення у відповідному місці розміщення наших Послуг, де ми збираємо Вашу особисту інформацію для здійснення економічних операцій і повідомляємо Вас про те, що будемо ділитися такою інформацією з третіми особам;
5) Використовувати і передавати Вашу інформацію нашим стороннім партнерам, які проводять опитування, для відправки Вам періодичних опитувань для підвищення якості наших Послуг;
6) Використовувати і передавати Вашу інформацію в зв’язку з програмами лояльності, членськими або бонусними (акційними) програмами, які супроводжують користування нашими Послугами, або третім особам, у яких Ви можете придбати товари або послуги у зв’язку з подібною програмою; або використовувати або передавати Вашу інформацію з Вашого дозволу.
13.3.Додаткова інформація про збір даних про місцезнаходження.
Дані про місцезнаходження, які ми збираємо. В ході використання Вами наших Послуг ми можемо запитати у Вас дозвіл на збір даних про місцезнаходження. Будь ласка, майте на увазі, що для роботи деяких функцій наших Додатків нам необхідно підтвердити Ваше поточне місце розташування, і, отже, деякі функції можуть бути недоступними, якщо Ви вирішите не надавати нам дані про місцезнаходження. Характер запитуваних даних про місцезнаходження може залежати від ряду факторів, включаючи Ваш пристрій (наприклад, ноутбук, смартфон, планшет тощо), Вашого способу підключення до мережі Інтернет (наприклад, дротове широкосмугове підключення, бездротовий доступ тощо). Якщо Ви дозволяєте нашим Додаткам визначати місце розташування, ми можемо отримувати дані про місцезнаходження (наприклад, поштовий індекс) періодично, коли Ви використовуєте або залишаєте відкритими наші Додатки. Ми можемо також використовувати ці дані внутрішньо або спільно з нашими постачальниками послуг третіх осіб для індивідуалізації Вашого і подання пропозицій, які можуть Вам підійти. Залежно від платформи, що використовується Вами для доступу до наших Додатків (наприклад, Apple iOS, Google Android, Windows і т.д.), Ви за допомогою внутрішніх налаштувань Вашого бездротового пристрою або Додатку можете перевірити, чи передаються дані про місцезнаходження.
13.4.Додаткова інформація про наш доступ до Ваших контактів.
Доступ до Ваших контактів. В ході використання Вами наших додатків ми можемо запитати у Вас дозвіл на доступ до Вашого списку контактів (наприклад, до адресної книги), щоб ми могли порівняти людей з Вашого списку контактів з тими, хто вже бере участь в наших додатках та користується нашими послугами. Ми не зберігаємо інформацію з Вашого списку контактів.
13.5.Інша інформація, що збирається і розголошується в рамках надання наших Послуг. Наші файли cookies та веб-маяки.
Ми використовуємо і дозволяємо використання автоматичних методів, таких як файли cookies (невелика кількість інформації, яка містить у собі унікальну послідовність символів, що відправляється Вашому браузеру або додатку з комп’ютерів Сайту і зберігається на жорсткому диску Вашого комп’ютера або пристрою), веб-маяки (технологія, яка використовується для відстеження активності, відома також як піксель-теги) або схожі технології, окремо або в комбінації з інформацією, що дозволяє встановити особу, яку Ви вирішуєте нам надати. Приклади інформації, яку ми збираємо і аналізуємо за допомогою цих методів, включають в себе (але не обмежуються цим переліком): особиста інформація, завірена Вами, адреса інтернет-протоколу (IP-адреса), який використовується для з’єднання Вашого комп’ютера або пристрою з Інтернетом; Адреса електронної пошти; ім’я облікового запису та пароль; тип і версія операційної системи і платформа комп’ютера або пристрою; історія покупок; повна історія відвідувань Uniform Resource Locator (URL) наших Послуг, включаючи дату і час; і продукти, які Ви переглядали або шукали. Ми використовуємо програмні засоби для оцінки та збору даних про сесії, включаючи час очікування відповіді сторінок, помилок завантаження, тривалість відвідування окремих сторінок, інформацію щодо взаємодії зі сторінкою (таких, як прокрутка, клацання миші і наведення курсору на елементи) і методи, використані для переходу на інші сторінки. Ми використовуємо і можемо дозволити третім особам, які надають послуги, пов’язані з нашими Послугами, дозволяється отримувати автоматичним методам збору даних, щоб дозволити вам користуватися «кошиком» при користуванні нашими Послугами, зберігати Ваші уподобання і покращувати, надавати і індивідуалізувати вміст і пропозиції наших Послуг.
Файли cookies і веб-маяки третіх осіб; мережеві рекламодавці.
Ми дозволяємо окремим третім особам, на зразок осіб, що надають рекламу, контент, доступ до соціальних мереж або надають інші послуги, пов’язані з нашими Послугами, використовувати файли cookies, веб-маяки або схожі технології в певних розділах сайту, пов’язаних з Послугами, або в певних електронних повідомленнях, що відправляються нами. Сторонні компанії, які контролюють і надають рекламу на Сайті і в додатках, подібних нашим, зазвичай називають «мережевими рекламодавцями». Дозволений мережевий рекламодавець може використовувати файли cookie, веб-маяки або схожі технології для збору інформації про Вашу взаємодію з нашими Послугами для того, щоб адаптувати рекламні оголошення і контент, що поставляється в рамках наших Послуг та на інших веб-сайтах в межах рекламної мережі такого рекламодавця. Ви можете відмовитися від цілеспрямованої поведінкової реклами від багатьох великих сторонніх мережевих рекламодавців.
Соціальні мережі.
При використанні наших послуг на певних сторонніх соціальних мереж (наприклад, Facebook, Twitter, Google+) (окремо або разом, далі «Соціальна Мережа»), у Вас може бути можливість підключити Ваш обліковий запис на Сайті, в Додатку до облікового запису в вашій Соціальній Мережі. Якщо Ви дозволяєте таке підключення, Ви дозволяєте нам ділитися або публікувати інформацію про Ваше використання наших Послуг з цією Соціальною Мережею і її користувачами, отримувати доступ до вашої інформації в Соціальній Мережі, зазначеної Вами в той момент, коли Ви дали згоду на підключення. Інформація, яку ми можемо поділитися з Соціальної Мережею, може включати (але не обмежуватися цим переліком): технічну інформацію про використання Вами наших Послуг, Ваші коментарі Послуг або відео, які Ви переглянули, скориставшись нашими Послугами. Інформація з Соціальної Мережі про Вас, до якої ми можемо отримати доступ з Вашого дозволу, може включати (але не обмежуватися цим переліком) базову інформацію про Ваш обліковий запис в Соціальної Мережі, дані про місцезнаходження, Ваш список контактів, друзів і передплатників і певні види Вашої активності в Соціальній Мережі. Якщо Ви дозволяєте зв’язок між Соціальної Мережею і нашими Послугами, ми (і ця Соціальна Мережа) можемо ідентифікувати Вас і пов’язувати інформацію, отриману в результаті цього зв’язку, з інформацією про Вас яка у нас вже є. Ми рекомендуємо Вам ознайомитися з політикою конфіденційності та налаштуваннями управління конфіденційністю Соціальної Мережі, з якої Ви вирішуєте поділитися інформацією.
Ідентифікатор пристрою.
В ході використання Вами нашого мобільного Додатку (у т.ч. Сайту), ми або сторонній постачальник послуг може записати унікальний ідентифікатор Вашого пристрою і використовувати цю інформацію в узагальненому і знеособленому вигляді для дослідження кола наших користувачів і поліпшення якості надаваних Вам послуг.
13.6.Інші обставини, при яких можуть розголошуватися Ваші дані.
Ми можемо надавати узагальнені демографічні дані третім особам. Ця інформація не пов’язана з особистою інформацією, яка може ідентифікувати Вас або кого-небудь ще. 
Після закінчення деякого часу, ТОВ «ГАРНЕ ГРУП» може бути продане разом з її активами, або може відбутися інша корпоративна угода. У такому випадку інформація про клієнтів може бути одним з переданих нами активів.
Від нас може бути затребувана Ваша персональна і загальна інформація відповідно до судових повісток, ордерів або наказів. Якщо від нас будуть потрібні такі дії, ми беззастережно підкоримося вимогам закону. Крім того, незважаючи на будь-які положення цієї Політики Конфіденційності про зворотне, ми залишаємо за собою право використовувати, розкривати або надавати вашу персональну і загальну інформацію для розслідування, запобігання або прийняття заходів у зв’язку з протизаконною діяльністю, підозрою на шахрайство, ситуаціями, пов’язаними з потенційними загрозами безпеці будь-якої особи, порушеннями Угоди про використання будь-якої з наших Послуг, або відповідно до вимог законодавства.
13.7. Управління Вашою інформацією.
Ви можете вибирати і контролювати, яку конкретно інформацію Ви надасте про себе, і яка конкретно інформація буде збиратися автоматично при використанні наших Послуг. Якщо Ви не хочете надавати певну інформацію, необхідну для використання розширеного функціоналу або контенту наших Послуг, будь ласка, не використовуйте цей функціонал або контент.
Якщо Ви не хочете, щоб інформація збиралася за допомогою файлів cookies, то в більшості браузерів передбачена проста процедура, що дозволяє користувачеві приймати чи не приймати більшість cookies. Певні типи cookies, які використовуються при зверненні до відеоматеріалів, доступним на нашому Сайті, називаються загальними локальними об’єктами або Flash-cookies, і не можуть не управлятися за допомогою налаштувань вашого веб-браузера.
Ви можете у будь-який момент встановити заборону (обмеження) на використання своїх персональних даних (у т.ч. вимагати видалення своїх персональних даних). Для цього Покупець повинен звернутися у письмовій формі на електронну адресу Адміністратора (info@garne.com.ua) з відповідним повідомленням-вимогою у якій вказати: своє ПІБ, перелік персональних даних, які забороняєте використовувати, а також чітко сформовану (яка унеможливлює двояке трактування) вимогу щодо заборони використання вказаного переліку  персональних даних з проханням щодо їхнього видалення. Після надання Покупцем у вищевказаний спосіб Адміністратору повідомлення-вимоги (з дотриманням вимог до такого повідомлення-вимоги, який визначений у даному пункті) відповідні персональні дані підлягають видаленню.  
Покупцю також надаються інші права, передбачені статтею 8 Закону України «Про захист персональних даних».
13.8.Інша інформація.
Ми не розміщуємо будь-які програми-шпигуни чи рекламні програми в наших Послугах, не поширюємо будь-які комерційні повідомлення і не дозволяємо поширювати будь-які комерційні повідомлення третім особам за допомогою програм-шпигунів або рекламних програм. Під «програмою-шпигуном» або «рекламною програмою» розуміється будь-яке програмне забезпечення, яке було завантажено або встановлено на комп’ютер або пристрій користувача мережі Інтернет без його фактичного згоди, і сприяє демонстрації комерційних повідомлень користувачеві. Якщо Ви вважаєте, що на Вашому комп’ютері може бути встановлена програма-шпигун від іншої компанії, то існує різне антишпигунське і антирекламне програмне забезпечення, доступне в Інтернеті, за допомогою якого можна визначити, чи дійсно це так.
13.8.1.Як ми захищаємо вашу інформацію.
Ми вживаємо відповідних заходів безпеки по збору, зберіганні та обробці зібраних даних для захисту їх від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття або знищення Вашої особистої інформації (ім'я користувача, пароль, інформація транзакцій та даннх, що зберігаються на нашому Сайті).
13.8.2. Загальний доступ до особистої інформації.
Ми не продаємо, не обмінюємо та не даємо в оренду особисту інформацію користувачів. Ми можемо надавати загальні демографічні дані, не пов'язані з особистою інформацією, нашими партнерами й рекламодавцями для цілей, описаних вище. Ми можемо використовувати сторонніх постачальників послуг, щоб допомогти нам управляти нашим бізнесом і Сайтом або управляти діяльністю від нашого імені, наприклад, проведення розсилання або статистичні й інші дослідження. Ми можемо ділитися цією інформацією із цими третіми особами для обмежених цілей за умови, що Ви дали нам відповідні дозволи (погодження).
13.8.3.Зміни в політику конфіденційності.
Ми маємо право за своїм розсудом оновляти політику конфіденційності в будь-який час. Ми рекомендуємо користувачам регулярно перевіряти цю сторінку для того, щоб бути в курсі будь-яких змін про те, як ми захищаємо особисту інформацію, яку ми збираємо. Використовуючи Сайт, Ви погоджуєтеся із прийняттям на себе відповідальності за періодичне ознайомлення з Політикою конфіденційності й змінами в ній.
13.8.4.Ваша згода із цими умовами.
Використовуючи Сайт та/або Додаток, Ви висловлюєте свою беззаперечну згоду із цією Угодою користувача (у т.ч. розділом 13 Угоди користувача «ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. ПРАВИЛА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ» й надаєте свою однозначну та беззаперечну згоду на те, що всі дані, в тому числі персональні й дані про здійснені Покупцем покупки можуть бути отримані, збережені, оброблені та використані Адміністратором й іншими уповноваженими Адміністратором організаціями та третіми особами без обмеження за строком і територією, у тому числі й за межами України, з метою функціонування Онлайн-майданчику GARNE.COM.UA, створення нових пропозицій, вивчення споживчого попиту, у маркетингових, інформаційних, рекламних або інших аналогічних цілях, наданні Покупцеві рекламних та інформаційних матеріалів без обмежень) й приєднуєтесь до такої. Якщо Ви не згодні із цією Угодою користувача (у т.ч. розділом 13 Угоди користувача «ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ. ПРАВИЛА ОБРОБКИ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ»), будь ласка, не використовуйте наш Сайт та/або Додаток. Ваше подальше використання Сайту після внесення змін в Угоду користувача (у т.ч. в політику конфіденційності, яка визначена розділом 13 Угоди користувача) буде розглядатися як Ваша згода із цими змінами.
13.8.5.Відмова від відповідальності.
Політика конфіденційності при відвідуванні сторонніх Сайтів третіх осіб, не підпадає під дії даного документа. Адміністрація Сайту не несе відповідальності за дії інших веб-сайтів.
Зв’язок з нами.
Якщо у Вас є питання або побоювання щодо цієї Політики конфіденційності, ви можете зв’язатися з нами за адресою: info@garne.com.ua.
Якщо ми внесемо важливу зміну в чинну Політику конфіденційності, ми розмістимо повідомлення на сторінці нашого Сайту, а також всередині наших Додатків, щоб Ви могли ознайомитися з оновленою політикою.
 
14. ВІДГУКИ ПОКУПЦІВ
14.1. Покупці можуть залишати у Картках товару на Сайті / в Додатках відгуки про Продукцію, придбану ними на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA, з метою обміну об’єктивним та достовірним споживацьким досвідом.
14.2. Відгуки Покупців розміщуються на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA як є, без виправлень або скорочень Адміністратора.
14.3. Адміністратор залишає за собою право видалити з онлайн-майданчику GARNE.COM.UA (не публікувати) будь-який відгук, зокрема якщо:
- він не стосується описy Продукції або розміщений в Картці іншого товару;
- містить опис Продукції, яку Покупець не придбавав на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA;
- посилається на одиничні випадки або індивідуальний негативний досвід, який не має системного характеру,
- містить вислови у грубій принизливій формі в бік будь-яких осіб;
- стосується вартості Продукції, ціноутворення на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA;
- містить прямі або приховані посилання на інші сайти або магазини, в тому числі їхні адреси;
- повторює однакові питання,
- містить фрод (картинки, набір літер, беззмістовний текст тощо),
- порушує положення законодавства, норми суспільної моралі,
- є недостовірним.
14.4. Адміністратор не надає Покупцям послуги засобів масової інформації та не несе перед Покупцями обов’язку публікувати будь-які з їхніх відгуків.
14.5. Адміністратор може, але не зобов’язується інформувати Покупця про розміщення або видалення його відгуку.
14.6. Рішення про публікацію або видалення відгуку приймаються Адміністратором самостійно на власний розсуд та не підлягають оскарженню.
 
15. ІНШІ ПОЛОЖЕННЯ
15.1. Адміністратор не несе відповідальності по зобов’язаннях Продавців.
15.2. У випадках, коли Адміністратор не є продавцем товарів або виконавцем послуг, що пропонуються на онлайн-майданчику GARNE.COM.UA, він не несе перед Покупцями обов’язків та відповідальності, що є наслідком укладення договору купівлі-продажу товарів або надання послуг на Сайті / у Додатках, в тому числі, але не обмежуючись, щодо продажу товару, його доставки, гарантійних зобов’язань Продавця, поверненню коштів за Продукцію, невідповідність Продукції очікуванням Покупця, виконання Продавцем інших зобов’язань.
15.3. Адміністратор не несе відповідальність за будь-які збитки Покупця, пов’язані з придбанням Продукції на Сайті/у Додатках та за дії третіх осіб/строки (порядок) надання ними послуг, що надають сервіси Покупцю/Постачальнику, в тому числі, але не обмежуючись, щодо сервісів по оплаті Продукції, доставки Продукції тощо.
15.4. Адміністратор має право без попереднього повідомлення у будь-який час вносити зміни в текст цієї Угоди. Зміни вступають в силу з моменту їх оприлюднення.
15.5. Покупець відповідає за правдивість і достовірність інформації, що повідомляється ним Адміністратору, міститься в його відгуках / коментарях, і може бути притягнутий до відповідальності за надання та/або поширення недостовірної інформації, інформації образливого змісту та такої, якою порушуються / можуть порушуватися права та охоронювані законом інтереси третіх осіб, незалежно від того, є вони користувачами, продавцями онлайн-майданчику GARNE.COM.UA чи ні.
15.6. В разі порушення умов цієї Угоди (у тому числі замовлення Продукції для комерційної (підприємницької) діяльності (подальшого продажу)), Покупець повинен відшкодувати Адміністратору (Продавцю) збитки, пов'язані з таким порушенням.
15.7. Адміністратор залишає за собою право блокувати Покупця (позбавити його можливості замовляти і купувати Продукцію), звертатися з відповідними заявами в правоохоронні органи і передавати їм дані такого Покупця в разі, якщо будь-які дії Покупця, на думку Адміністратора носять ознаки зловживання, шахрайства та/або можуть завдати шкоди інтересам інших покупців і / або третіх осіб та/або блокувати доступ Покупців на Сайт / до Додатків на власний розсуд.
15.8. Інформація про встановлений Адміністратором відсоток скасувань, відмов і повернень, досягнення якого є підставою для блокування Покупця, може на вибір Адміністратора розміщуватись у відповідних розділах на Сайті / у Додатках, доводитись Покупцю в його Профілі або повідомленнях про блокування, а також надаватись Покупцю на його запит до Адміністратора.
 
редакція діє з 19 вересня 2023 року