Жіночі блузи і сорочки

Блуза AILA - #3041203
 • -19%
1 399 грн. 1 726 грн.

Блуза AILA

 • S
 • M
 • L
 • XL
 • 2XL
 • 4XL
Сорочка VALETTA - #3040184
  819 грн.
  Сорочка VALETTA - #3040185
   819 грн.
   Сорочка SABINA - #3041112
   • -33%
   989 грн. 1 469 грн.

   Сорочка SABINA

   • S/M
   • L/XL
   • 2XL/3XL
   Сорочка SABINA - #3041110
   • -33%
   989 грн. 1 469 грн.

   Сорочка SABINA

   • S/M
   • L/XL
   • 2XL/3XL
   • 4XL/5XL
   Сорочка VALETTA - #3040186
    819 грн.
    Футболка ARYA - #3042100
     1 259 грн.

     Футболка ARYA

     • S
     • M
     • L
     • XL
     • 2XL
     • 3XL
     • 4XL
     Блуза JANE - #3042014
      1 429 грн.

      Блуза JANE

      • S
      • M
      • L
      • XL
      • 2XL
      • 4XL
      Сорочка VALETTA - #3040187
       819 грн.
       Сорочка LOKKI - #3041285
        1 529 грн.
        Футболка ARYA - #3042097
         1 259 грн.

         Футболка ARYA

         • S
         • M
         • L
         • XL
         • 2XL
         • 3XL
         • 4XL
         Сорочка SABINA - #3041111
         • -33%
         989 грн. 1 469 грн.

         Сорочка SABINA

         • S/M
         • L/XL
         • 2XL/3XL
         • 4XL/5XL
         Блуза NILS - #3042154
         • New
         1 039 грн.

         Блуза NILS

         • S
         • M
         • L
         • XL
         • 2XL
         • 3XL
         • 4XL
         Блуза GETRI - #3042048
          1 539 грн.
          Блуза AILA - #3041202
          • -19%
          1 399 грн. 1 726 грн.

          Блуза AILA

          • M
          • L
          • XL
          • 2XL
          • 3XL
          Блуза VICKY - #3041145
          • -28%
          879 грн. 1 226 грн.

          Блуза VICKY

          • S
          • M
          • L
          • XL
          • 2XL
          • 3XL
          • 4XL
          Сорочка FABIEN - #3041367
           1 569 грн.

           Сорочка FABIEN

           • S/M
           • L/XL
           • 2XL/3XL
           • 4XL/5XL
           Сорочка CINDY - #3042065
            999 грн.
            Сорочка REGIS - #3042184
            • New
            1 169 грн.

            Сорочка REGIS

            • S
            • M
            • L
            • XL
            • 2XL
            • 3XL
            • 4XL
            Блуза GETRI - #3042051
             1 539 грн.

             Блуза GETRI

             • S
             • M
             • L
             • XL
             • 2XL
             • 3XL
             • 4XL
             Блуза GETRI - #3042050
              1 539 грн.

              Блуза GETRI

              • S
              • M
              • L
              • XL
              • 2XL
              • 4XL
              Сорочка FABIEN - #3041366
               1 569 грн.

               Сорочка FABIEN

               • S/M
               • L/XL
               • 2XL/3XL
               • 4XL/5XL
               Футболка ARYA - #3042098
                1 259 грн.

                Футболка ARYA

                • S
                • M
                • L
                • XL
                • 2XL
                • 3XL
                • 4XL
                Сорочка REGIS - #3042186
                • New
                1 169 грн.

                Сорочка REGIS

                • S
                • M
                • L
                • XL
                • 2XL
                • 3XL
                • 4XL
                Сорочка CINDY - #3042064
                 1 089 грн.
                 Сорочка REGIS - #3042183
                 • New
                 1 169 грн.

                 Сорочка REGIS

                 • S
                 • M
                 • L
                 • XL
                 • 2XL
                 • 3XL
                 • 4XL
                 Блуза JANE - #3042015
                  1 429 грн.

                  Блуза JANE

                  • S
                  • M
                  • XL
                  • 2XL
                  • 3XL
                  Блуза BERYL - #3042010
                  • -49%
                  499 грн. 979 грн.
                  Сорочка REGIS - #3042185
                  • New
                  1 169 грн.

                  Сорочка REGIS

                  • S
                  • M
                  • L
                  • XL
                  • 2XL
                  • 3XL
                  • 4XL
                  Сорочка CINDY - #3042066
                   1 089 грн.
                   Блуза GETRI - #3042052
                    1 539 грн.

                    Блуза GETRI

                    • S
                    • M
                    • L
                    • XL
                    • 2XL
                    • 3XL
                    • 4XL
                    Блуза VICKY - #3041147
                    • -39%
                    879 грн. 1 447 грн.

                    Блуза VICKY

                    • S
                    • M
                    • L
                    • XL
                    • 2XL
                    • 3XL
                    • 4XL
                    Блуза NILS - #3042155
                    • New
                    1 039 грн.

                    Блуза NILS

                    • S
                    • M
                    • L
                    • XL
                    • 2XL
                    • 3XL
                    • 4XL
                    Блуза JANE - #3042013
                     1 429 грн.
                     Блуза NILS - #3042156
                     • New
                     1 039 грн.

                     Блуза NILS

                     • S
                     • M
                     • L
                     • XL
                     • 2XL
                     • 3XL
                     • 4XL
                     Футболка ARYA - #3042101
                      1 259 грн.

                      Футболка ARYA

                      • S
                      • M
                      • L
                      • XL
                      • 2XL
                      • 3XL
                      • 4XL
                      Футболка ARYA - #3042099
                       1 259 грн.

                       Футболка ARYA

                       • S
                       • M
                       • L
                       • XL
                       • 2XL
                       • 3XL
                       • 4XL
                       Блуза GETRI - #3042049
                        1 539 грн.

                        Блуза GETRI

                        • S
                        • M
                        • L
                        • XL
                        • 2XL
                        • 3XL
                        Сорочка FABIEN - #3041364
                         1 569 грн.

                         Сорочка FABIEN

                         • S/M
                         • L/XL
                         • 2XL/3XL
                         • 4XL/5XL

                         Відгуки до товарів

                         Блузи і сорочки: стиль, поєднаний з традиціями

                         Блузка або сорочка є класичним варіантом верху жіночого вбрання, правильний вибір якого дозволяє надати фігурі ставність, чарівність, шарм, а в деяких випадках створити сексуальний, привабливий для чоловічої половини образ. Завдяки одночасному поєднання строгості, простоти, елегантності, кожна поважаюча себе модниця зможе вибрати собі модель за душі з наявного на сучасному ринку різноманіття пропозицій, представлених як класикою, іноді навіть екстравагантними екземплярами.

                         Блузи і сорочки жіночі – еволюція з чоловічого гардероба в істинно жіночний предмет

                         Блузи і сорочки жіночі

                         Колись, на зорі становлення моди, сорочка була виключно чоловічим предметом гардероба, жодним чином не асоціюючись з жінкою. Але результатом сплетення чоловічого і жіночого в моді стало наявність цих предметів як невід'ємної частини платтяної шафи. Модні дизайнери пішли назустріч представницям слабкої статі, вигадавши більш жіночний варіант – блузу, яка увібрала в себе брутальність укупі з витонченістю.

                         Сучасна мода пропонує велику варіативність, дозволяючи поєднувати сорочковий тип верху з унікальним низом, отримуючи неповторний, оригінальний вигляд. Не загубитися серед достатку допомагають не тільки глянцеві журнали, а також інтернет-магазини, що представляють повний спектр актуальних моделей у поєднанні з індивідуальним підходом до кожного потенційного покупця.### Офіс, вечірка, похід – сорочкам з блузками знайдеться місце скрізь

                         Сорочкам з блузками знайдеться місце скрізь

                         Великим плюсом цих предметів гардероба є їх універсальність і висока практичність.

                         Головними позитивними моментами цього виду одягу можуть стати:

                         • велике видове різноманіття;
                         • зручність при носінні;
                         • практично повна гармонійність з будь-якими предметами гардеробу;
                         • не проходить актуальність.

                         Велике видове різноманіття передбачає наявність певної стилістики для різних випадків. Так, для ефектного появи на вечірці підійдуть стильні варіації з використанням принтів, наповнені деталями. Для офісного стилю кращими стануть суворі, лаконічні екземпляри.

                         Велика різноманітність диктує свої технічні та зовнішні відмінності, серед яких можна виділити:

                         • довжина, тип рукава. Розрізняються короткі і довгі рукави, які можуть мати різний лад: волан, «летюча миша», рукави-ліхтарики, простий реглан або класичний втачной рукав;
                         • тип використовуваної тканини. Кожна тканина ідеально підходить під певний випадок. Так, атлас додасть образу шляхетність, елегантність, що стане непоганим доповненням зовнішності ділової леді. Напівпрозора тканина додасть сексуальності та жіночності;
                         • тип ворота також є важливою особливістю. Актуальними в цьому сезоні є волани з рюшами, зібрані у ворота і спадаючі до талії;
                         • крій силуету. Приталений крій підкреслить стрункість фігури, а вільна лінія талії додасть зовнішності неохайний вигляд, що володіє особливою привабливістю.### Блузи і сорочки великих розмірів – це не міф, це модна реальність

                         Блузи і сорочки великих розмірів

                         Широкий асортимент не залишає осторонь власниць пишних форм і нестандартної фігури, пропонуючи аналогічні варіанти верху для жінок «в тілі».

                         Наш магазин готовий задовольнити смаки не тільки власниць канонічних 90-60-90, але жінок «рубенсовских» фактур, дозволяючи вибрати не тільки річ по фігурі, але навіть за настроєм, завдяки великій кількості кольорів і колірних поєднанні. Вибираючи верх, слід більшу увагу приділити вільним моделям, що дозволяє приховати недоліки фігури, завуалювати справжні габарити, а поєднання з яскравими і викликають квітами, які говорять про рішучість жінки, можна домогтися унікальних карколомних результатів.

                         Купити жіночі блузи і сорочки в Garne.com.ua

                         Купити жіночі блузи і сорочки

                         Інтернет-магазин Garne пропонує величезний вибір жіночих блузок і сорочок безпосередньо від виробників, що гарантує високу якість та ексклюзивність представлених виробів. Крім того, в нашому магазині існує правило індивідуального підходу до кожного клієнта. Оператори call-центру допоможуть зробити правильний вибір і нададуть будь-які консультації щодо розмірів і наявності, допоможуть визначитися з вибором і порадять стилістичний правильний підбір.

                         На кожний придбаний в нашому магазині артикул поширюється гарантія беззастережного повернення протягом двох тижнів у разі невідповідності заявленому якістю, кольором або розмірності, а також у разі «просто не підійшло».

                         Оплата придбаних товарів на Garne.com.ua проводиться всіма зручними способами, серед яких оплата банківською карткою, готівкою кур'єру при виборі даного способу доставки, також існує можливість оплачувати покупку з карти Garne. Доставка здійснюється поштою або кур'єром. Останній варіант кращий, тому що існує можливість примірки. При невідповідність очікуваного результату річ може бути повернена. Заповнивши форму новинний розсилки, у вас з'явиться можливість отримувати пропозиції про нові надходження, унікальних знижки. Спілкування в чаті дасть можливість безпосередньо отримати кваліфіковану консультацію або зробити заказ.

                         Ціни товару з категорії жіночі блузи і сорочки

                         Жіночі блузи і сорочки Ціна
                         Чорна класична сорочка в принт ROYS Garne 3041213 599 грн.
                         Жовта бавовняна блуза YELLOW з планкою на гудзиках Garne 3040104 149 грн.
                         Біла бавовняна сорочка LOLI подовженого крою з розрізами з боків Garne 3040425 699 грн.
                         Довга класична сорочка JEREMY з льону на гудзиках Garne 3039050 599 грн.
                         Довга класична сорочка JEREMY з льону на гудзиках Garne 3039049 599 грн.

                         Часті питання

                         ✅ Які товари з категорії жіночі блузи і сорочки - найпопулярніші у 2024 році?

                         ТОП-5 найпопулярніших моделей категорії жіночі блузи і сорочки:

                         ✅ Жіночі блузи і сорочки - які самі бюджетні моделі?

                         ТОП-5 найдешевших товарів категорії жіночі блузи і сорочки:

                         ✅ Новинки. Жіночі блузи і сорочки, всього понад 104 моделей.

                         Останні надходження у категорії жіночі блузи і сорочки:

                         ✅ Жіночі блузи і сорочки - які бренди найпопулярніші у 2024 році?

                         ТОП найпопулярніших брендів у категорії жіночі блузи і сорочки:

                         ✅ Які товари розділу жіночі блузи і сорочки відносяться до преміум сегменту?

                         ТОП-5 найдорожчих товарів з даної категорії: