Як носити термобілизну

У зимовий час все більш актуальним стає питання теплою “екіпіровки”. Звичайно ж, дівчата не хочуть одягатися, мов капуста. Але реальність така, що наш клімат ніяк не дозволяє легко вбиратися взимку. З цієї ситуації є вихід - це термобілизна. Але щоб воно “працювало” в повну силу, слід дотримуватися кількох рекомендацій.

Термобілизна виконує одну головну функцію - відводить вологу від тіла і зберігає тепло. Одним словом - воно знижує тепловтрати і захищає організм від переохолодження. Якісне термобілизна виготовляють з синтетики або вовни, які проходять спеціальну антибактеріальну обробку. Перший матеріал підходить для спортсменів: сноубордистів, лижників, бігунів - в загальному для всіх, хто тренується на вулиці в мороз. Шерстяну термобілизну підійде для повсякденної шкарпетки - воно добре утримує тепло, але погано виводить вологу.

Така білизна потрібно одягати виключно на чисте і сухе голе тіло. Не здумайте одягати під низ які-небудь майки, кофти або топи, інакше термобілизна не буде виконувати свою основну функцію: натільний одяг набереться вологи і ви зможете легко застудитися. Виняток - це бавовняні труси та бюстгальтер. Чому не синтетичні? Тому що волога не буде відводитися від тіла під подвійним шаром штучного матеріалу.

При виборі термобілизни зверніть увагу на те, як вона сидить на вас. Якщо вам здається, що білизна маленьке - не поспішайте брати комплект на розмір більше. Термобілизна має повністю облягати тіло. Тільки тоді воно дійсно буде працювати.

З чим же варто носити термобілизну? Кращим поєднанням буде флісова толстовка і мамбранный костюм (куртка+штани). Високоякісний фліс зберігає температуру тіла і захищає від зовнішньої вологи, а мембрана не пропускає вітер, воду і водяну пару. Таким чином одягаються гірськолижники. Але так утеплятися варто тільки в сильні морози, в інших випадках - виберіть більш легкий одяг.

Перейти в каталог

Поділитися: