Відгуки до товарів

Шарф хомут (снуд) жіночий - ІМ Гарне

Шарф-хомут або як його ще прийнято називати жіночий снуд є найпрактичнішим предметом жіночого гардеробу. Завдяки своїй універсальності хомут шарф доповнює майже будь-який look: від звичайного до урочистого.

Шарф хомут жіночий є полотном, яке пов'язане по колу, не має початку та закінчення, що одягається на шию для захисту від холодів. Інакше ви можете назвати цей виріб гібридом шарфа з капюшоном. Сьогодні хомут на шию є наймоднішим аксесуаром, який використовується представниками будь-якої статі різних вікових категорій по всьому світу. До того ж хомут на голову має такі назви: круглий; хомут; вісімка і таке інше.

Хомут жіночий бере свій початок у британській моді 40-х рр.: на той час його носили у вигляді бандани на голові. Шарф снуд жіночий прийнято було одягати, коли працювали або займалися якоюсь фізичною активністю, щоб волосся не виявлялося на очах. Після тривалого забуття, круглий шарф труба жіночий повернувся в ужиток, трансформувавшись у справжній шарф, в основному, великої в'язки, і отримав загальне кохання та визнання.

Як вибирати Шарф хомут (свербіж) жіночий. Види, асортимент

Класичний снуд на шию є довгим і широким полотном, яке може просто задрапувати. Сьогодні зазнав змін та розширень не лише лінійка моделей шарфу, а й матеріалів, з яких їх виробляють. Найпопулярніші види комірів хомут:

  • Кашемір - такий хомут шарф жіночий дарує особливе відчуття м'якості, не колеться;
  • мохер - м'які синтетичні волокна жіночого хомута облягають шкіру і дарують теплоту;
  • шерсть – має властивість поколоти шкіру, тому переважно можна зустріти не 100% шерсть, та її суміш зі штучним матеріалом;
  • букле - матеріал, з якого в основному шиють пальто, має відмінні властивості, що захищають і зігрівають;
  • шовк – літній варіант снуда, м'який і гладкий жіночий снуд доповнить будь-яку цибулю: від вбрання для прогулянок до вечірнього виходу у світ;
  • бавовна – натуральний та практичний матеріал для весняного виходу на вулицю шарфа хомут, купити який можна скрізь;
  • Штучне або натуральне хутро - для цінителів привертати увагу і бути дійсно захищеними при негоді;
  • трикотаж - купити снуд жіночий демісезонний, в основному, стоїть із цієї тканини; добре облягає шию, тягнеться.

Чому варто замовити Шарф хомут (снуд) жіночий на сайті Гарне

Почавши носити жіночий снуд, купити який ви можете з асортименту нашого інтернет-магазину Гарне, з пальто або теплою курткою, ви зрозумієте його принципові відмінності від простого класичного шарфу або палантину. Перерахуємо властивості, які відповідають на запитання: «чому варто купити хомут на жіночу шию?»:

  • практичність - порівнюючи зі звичайним шарфом хомут шарф купити можна і надягати не поправляючи його і простежувати, щоб він не розв'язався: купити шарф хомут можна щільно прилеглий до шиї завдяки додаванню в матеріал штучних волокон, або звисати красивою складкою; крім того, не потрібно страждати з вибором способу зав'язування палантину;
  • Універсальність - є легкі весняний снуд хомут, який ви можете надіти зі шкіряними куртками або легкими пальтишками; є дуже щільні варіанти, які поєднуються з зимовими верхніми вбраннями; є різні кольори забарвлення та принти, що розташовуються на шарфі-вісімці, а також різноманітні техніки в'язки, що підкреслюють ступінь залучення господині у світ моди та стилю з хомутом на голову, купити який у Гарні можна за доступною ціною.

Купити шарф хомут жіночий віддають перевагу і через його зігрівальних здібностей – хомут насправді чудово виконує цю функцію, граючи на два фронти. Купити шарф снуд жіночий воліють через те, що він чудово захищає від снігу та вітрів. Купити хомут жіночий із асортименту інтернет-магазину Гарне – це правильне рішення.

Ціни товару з категорії жіночі снуди (шарф хомут)

Жіночі снуди (шарф хомут) Ціна
Теплий зимовий шарф хомут грубої в'язки чорного кольору Without 8048331 598 грн.
Теплий зимовий шарф хомут грубої в'язки білого кольору Without 8048333 598 грн.
Теплий зимовий шарф хомут грубої в'язки бежевого кольору Without 8048335 598 грн.

Часті питання

✅ Які товари з категорії жіночі снуди (шарф хомут) - найпопулярніші у 2024 році?

ТОП-5 найпопулярніших моделей категорії жіночі снуди (шарф хомут):

✅ Жіночі снуди (шарф хомут) - які самі бюджетні моделі?

ТОП-5 найдешевших товарів категорії жіночі снуди (шарф хомут):

✅ Новинки. Жіночі снуди (шарф хомут), всього понад 3 моделей.

Останні надходження у категорії жіночі снуди (шарф хомут):

✅ Жіночі снуди (шарф хомут) - які бренди найпопулярніші у 2024 році?

ТОП найпопулярніших брендів у категорії жіночі снуди (шарф хомут):

✅ Які товари розділу жіночі снуди (шарф хомут) відносяться до преміум сегменту?

ТОП-5 найдорожчих товарів з даної категорії: