Ультрамодний топ бюстьє, або топ кроп

Коли на градуснику плюс тридцять, сонце і не думає ховатися за хмари, так як їх взагалі немає, а моря і прохолоди на горизонті не видно, але при цьому хочеться одягти щось більш цікаве, ніж короткі шорти і футболка, і не злучиться, вихід є! Все частіше на прилавках модних бутиків можна помітити короткі топи з формуючими чашками, як у бюстгальтера. Що це? А це і є ультрамодний топ бюстьє, ще його називають топ кроп.

За великим рахунком, це не що інше, як трансформація звичайного жіночої білизни, тому краще не використовувати бюстьє як самостійну одиницю до офісного або більш ділового образу. Топ бюстьє – це топ довжиною не нижче пупка, зі сформованою чашкою для грудей, на бретельках або без них. Замок або заклепки можливі як спереду, так і ззаду. Абсолютно умовно такі топи можна поділити на кілька видів: мереживні, з тканини з квітковим або твариною принтом, і з деніму під джинсу.

Мереживне бюстьє найбільше нагадує білизну, тому рекомендується на верх накинути легкий кардиган або жакет, щоб не переступити від легкого і романтичного образу, до розпущеного і вульгарному. Найпопулярніші укорочені топи з твариною і квітковим принтом, адже вони виглядають більш повсякденно, і їх можна поєднувати і з джинсами і з спідницею олівцем. Цікавіше всього виглядають луки з топа бюст'є і джинсових шортів з високою талією. Ця ультрамодна штучка підкреслить всі ваші достоїнства: гарний прес, тонку талію і зробить груди ще більш виразною.

Пам'ятайте, що топ бюстьє – річ дуже відкрита, тверезо оцініть свою фігуру! Такі речі краще вибирати тендітним дівчатам, з спортивною фігурою. Також важливо пам'ятати про вибір аксесуарів для доповнення такого образу. Краще вибирати масивні кольє або браслет, так як не великий хрестик або маленька перлинка просто загубляться. 

Поділитися: