Тренд літа - капелюшок канотьє

Коли літнє сонце нещадно обпікає все навколо, модниці готові піти на все, лише б захистити шкіру обличчя, волосся, та й все тіло від небажаних сонячних променів. Занадто яскраве сонце крім гарного настрою нічого більше не дає, а навіть навпаки, шкідливі промені негативно впливають на шкіру і стану волосся. Нам в допомогу сонцезахисні окуляри, крем із захисним фактором, і звичайно ж, капелюх на голову.

Тим більше, що в 2015 році, капелюшки є невід'ємним must have в нашому гардеробі. А капелюшок канотьє, так тим більше! Кожна дівчина, яка хвилюється про стан свого здоров'я і зовнішнього вигляду вже обзавелася модною новинкою. Канотьє ( від фр. canotier — «весляр») — це не велика французька солом'яний капелюшок жорсткої форми з циліндричною тулією і прямими полями. Вона просто чудово захищає від сонця, береже очі і волосся, тому в XIX столітті її дуже полюбили венеціанські гандольеры і масово почали носити, а з Італії ця мода перекочувала через Францію, і поширилася по всій Європі.

Капелюшок канотьє не завжди була головним убором для жінок і чоловіків, спершу її носили виключно чоловіки. Але через деякий час вона стала дуже популярною і запала глибоко в душу і для дівчат. У цьому дуже допомогла, відома модниця того часу Коко Шанель. Саме вона першою вирішила, що скромна солом'яний капелюх, набагато цікавіше, ніж химерні широкополі капелюхи з пір'ям, які носили дами того часу.

Капелюх-канотьє стала хітом літа зовсім не даремно! Сьогодні   її люблять носити як ніжні і романтичні натури, так і ті модниці, які віддають перевагу недбалому стилю бохо, або ж взагалі повседневномк кежуал. Ідеальною композицією стане «дует» тільники, клешеных штанів і канотьє, або широкого сарафана в підлогу плюс капелюшок.

Поділитися: