Речі трансформери - креативно і дуже зручно

Чи траплялися у вас в житті ситуації, дорогі дівчата, коли купили одну річ, а так хочеться ще щось? Чи не можете вибрати модель сукні, подобаються кілька? Відповідь очевидна! Кожна дівчина хотіла б отримати більше. А адже це можливо! Речі-трансформери - це сучасні палички-виручалочки, які запросто, без будь-яких зусиль здатні видозмінюватися до невпізнання, і оновлювати ваш гардероб без зайвих втрат бюджету. Мати у своєму розпорядженні річ, яка може трансформуватися в іншу не тільки зручно, але й дуже цікаво, адже завдяки фасону, ви можете проявити свою власну "я".

І адже це справді дуже заманливо: купити одну сукню і носити його різними способами, при тому, що деякі моделі можуть трансформуватися в 10 різних варіантів! Як вам? Але найцікавіше, що трансформерами можуть бути не тільки сукні, а й сумки, штани, аксесуари. Тобто поле для творчості величезне!
Сукні-трансформери є в колекціях практично всіх модних будинків, які люблять проявляти свій креатив і фантазію.

Серед них – стала вже легендою сукня-трансформер від марки Donna Karan. Його особливість, в його універсальності, адже сукня з легкістю може трансформуватися в 10 різних моделей! Тільки уявіть, що купуючи одну сукню, у вас відпаде необхідність купувати щось нове на найближчих десять приводів. Не менш приємна ситуація і з хустками. Так-так! За допомогою звичайної хустки можна зробити вправний топ, сумку, спідницю і ще багато цікавих деталей гардеробу.

І це далеко не "домашня" мода, бренд Hermes випустив колекцію шовкових хусток, які трансформуються у все, що дозволить ваша фантазія. На допомогу покупцям, до кожного хустці додається наочна інструкція по застосуванню. Не менш цікава і універсальна взуття-трансформери. Бренд Daniela Bekerman створив туфлі зі знімним каблуком, такі ідеально підійдуть для дівчат-водіїв.

А модний будинок Fendi винайшов взуття для будь-якої погоди: вони створили чоботи, перетворюються в туфлі. Що стосується прикрас, то самі що ні є прикраси-трансформери це браслети Pandora. Адже їх ви можете самі комбінувати, в залежності від настрою, стилю і вашої уяви.

Поділитися: