Повсякденні луки найвідоміших моделей

Ми звикли, що професія моделі – це гучні покази, дизайнерський одяг, спалахи камер, червоні доріжки. Проте, якими насправді бувають селебрітіс в реальному житті? Завжди вони ходять на підборах і яскраво фарбуються? Який стиль одягу вони воліють? У цій статті Garne привідкриє завісу популярності і розповість про повсякденному гардеробі знаменитостей.

Спортивний стиль від Джіджі Хадід

Джіджі - одна з найвідоміших і найбагатших світових моделей, проте дівчина не соромиться з'являтися на публіці без макіяжу або гламурних суконь. Знаменитість можна часто зустріти в спортивних штанях, толстовках, широких футболках і кросівках. Варто сказати, що в таких образах модель виглядає набагато молодше свого віку, тому зарубіжна преса порівнює її зі школярками.

Бунтарка Кара Делевінь

Ні для кого не секрет, що за ніжними сценічними образами Кари криється досить темпераментна дівчина. Делевінь завжди вміла дивувати, наприклад, зовсім недавно вона обстригла свої розкішні волосся майже налисо, а що вже говорити про стилі. Британська модель має широкі майки, облягаючі джинси, грубі черевики, великі кофти і взагалі одяг, яка дуже нагадує підліткову.

Природність від Адріани Ліми

У Инстаграме цієї моделі ви знайдете не тільки професійні знімки з показів, але і цілком реальні фото з тренувань Адріани. Дівчина без страху виставляє себе в спортивному залі, червоної, виснаженою і не нафарбованою. Модель впевнена, що тільки завдяки здоровому способу життя, можна залишатися в гарній формі. На міських вулицях, папарацці часто ловлять Ліму в досить непримітної одязі, без каблуків і особливої зачіски.

Простота від Кендалл Дженнер

Повсякденний стиль цієї моделі досить легкий і невимушений: Кендалл любить поєднувати топи і джинси з високою посадкою. Дівчина досить часто одягає підбори, однак самі образи виходять не надто яскравими і такими, що викликають.

У звичайному житті знаменитості воліють комфорт і практичність, адже краса це трохи більше, ніж одяг або макіяж, краса – це щось всередині людини.

І якщо ви теж хочете виглядати як зірка подіуму, заходьте в наш каталог:

Сорочка HERI - #3042322
 • New
1 419 грн.
Штани MELO - #3042277
 • New
919 грн.
Сукня GYNAR - #3042301
 • New
1 289 грн.
Штани MELO - #3042273
 • New
919 грн.
Штани MELO - #3042275
 • New
919 грн.
Сарафан REVEKA - #3042316
 • New
Майка ENEE - #3042331
 • New
569 грн.
Сорочка ARLET - #3042312
 • New
Сукня GYNAR - #3042070
  1 289 грн.

  Перейти в каталог

  Поділитися: