Модні маленькі сумочки

Плануючи свій образ, перед дівчиною завжди стоїть завдання – скільки речей їй знадобиться для цього дня, і яку сумку взяти з собою. Простіше і практичніше взяти велику, і скласти туди всі обходимо і, те, що не обов'язково стане у нагоді. Але більш цікаво і стильно зупинити свій вибір на маленькій елегантній сумочці. Це раніше з такими сумками ходили в театр або на побачення, а зараз це доля модниць, які стежать за тим, що стильно, а що ні. Так от, маленькі сумки на довгих ремінцях або ланцюжках носять через плече, і сміливо одягають навіть з рваними джинсами та кросівками.
Коли – то маленьку сумочку, як і маленьке плаття, придумала Коко Шанель. З часом цієї креативної особи набридло носити маленьку сумку в руках, і вона придумала поясок, з допомогою якого вона стала носити сумку через плече. Сьогодні маленькі сумки, в яких, по суті, поміщається всього-то телефон, блиск для губ і гроші, просто на піку популярності. Що б вибрати собі одну з них, досить простежити за модною думкою світових дизайнерів. Вони вже точно знають, що модно, а що ні.
Однією з найбільш цікавих і популярних у цьому сезоні є шкіряна міні-сумка від Valentino Garavani на ланцюжку.

Часто прикрашена великими чорними заклепками з лаковим покриттям. Розміри цієї крихітки вражають: 21(Ш)x16(В)x6(Р) см. А ремінець на плечі регулюється по довжині: 32 – 54 см.
Не менш чарівної модницями є сумка від Сhanel. У 2005 році на честь 50-річчя модного будинку Chanel, всіма улюблений дизайнер дому Карл Лагерфельд показав світові ще один варіант сумки Chanel 2.55 - Chanel Reissue (Шанель Вирішу 2.55), що з французької перекладається як "перевидання" або "перевипуск".

Про розмірах не сперечаються, але версія міні, популярна як ніколи. Також обов'язково зверніть увагу на CHANEL BOY. Ця сумка отримала свою назву на честь улюбленого Шанель Артура Кейпела, якого частенько називали “Boy”.

Вона значно відрізняється від дизайну, Шанель 2.55 рішучої оригінальністю і ні на що не схожа.
Кожна прихильниця моди і стилю, звичайно ж, по достоїнству оцінить сумочку HERMES CONSTANCE. Вона випускається з 1959 року, але не втрачає своєї актуальності донині. Це зручна, маленька , але статусна річ.


Остання в списку, але не остання в рейтингу популярності. Мініатюрна сумочка Michael Kors Jet Set Travel із цупкої сафьяновой шкіри. Ціна цієї моделі значно нижче описаних вище, але саме це і робить її такою популярною серед молоді.

Поділитися: