Модні кольори майбутньої зими

Як же нам, дівчатам, хочеться знати всі секрети! І не просто щоб володіти інформацією, а для того, щоб її використати з користю. Ось, наприклад, як було б добре знати, які речі будуть модними наступної весни, або які купальники будуть актуальні влітку. Можна було б відразу підготуватися, і купувати все найкраще, модне і стильне, та завжди залишатися однією з перших, хто обзавівся модною новинкою. Але на жаль, це тільки мрії. Хоча, дочитавши цю статтю, дещо ви все ж зможете дізнатися. Наприклад, ми готові розповісти які кольори будуть на піку популярності в сезоні осінь-зима 2015-2016.
Восени і взимку мода максимально наблизиться до природної тематики. Модними стануть ті кольори, що дарує нам природа кожен день в цей час року, але ми їх відверто ігноруємо.
Цікавий відтінок зеленого «Зів'яла трава», або якщо простіше кажучи, оливковий колір, буде найпопулярнішим кольором осені.Так що, модниці, вперед за вибором осіннього гардеробу! Деякі карти вже відкриті. Відтінок зів'ялої трави належить до нейтральним відтінкам, речі такого кольору можна одягати як в «сольному» виконанні, так і комбінувати з більш темними кольорами.


Якщо відтінки зеленого вам не по душі, тоді зверніть увагу на так званий, жовтий дуб. Він відноситься до природної колірної гамі, і від того такий спокійний, при звичній для всіх яскравості жовтого. Цей відтінок позитивно сприймається людьми, і значно поліпшить настрій в дощову додайте погоду.


Для любительок більш жіночних відтінків є кашемірова троянда. Колір настільки ніжний, що не здатний залишити байдужим нікого. Ідеально підійде для створення теплого, ніжного, і в теж час спокійного способу.


Ну і , звичайно ж, всіма улюблений марсала. Він вже не перший сезон на піку популярності, але не втрачає своїх лідерських позицій. 

Поділитися: