Для багатих і знаменитих - сумка Hermes Birkin

Жодна справжня жінка не зможе уявити себе без сумочки, яка життєво необхідна для зберігання різних повсякденних дрібниць. Звичайно ж, в першу чергу, це стильний аксесуар, який з легкістю зможе вигідно підкреслити і доповнити абсолютно будь-який образ, або вечірній, або спортивний. З роками популярність і престиж жіночих сумок стрімко зростав, і в цей час жінки не бояться витрачати на цей модний аксесуар цілі стану.

Вироби від всесвітньо відомих брендів найчастіше виробляються з дуже дорогих матеріалів, таких як, крокодилова шкіра, шкіра пітона, страуса, теля, їх можуть прикрашати діамантами, смарагдами або іншими дорогоцінними каменями, а це може сильно вплинути на їх вартості. Якщо ваш бюджет обмежений, і ви хочете купити статусну річ, яка підкреслить ваш смак, безсумнівно, вибирайте жіночу сумку Hermes Birkin. Поза всяких сумнівів, ця сумка стане предметом надзвичайної гордості своєї власниці.

Ціна сумки залежить від кількості примірників побачили світ, адже ці сумки – це, в першу чергу, ексклюзив, і чим їх менше, тим природно, ціна за одиницю дорожче. Загальновідомий факт, що сумки Hermès, а особливо легендарні, вічно модні моделі Kelly і Birkin, – найбажаніший аксесуар з усіх, які тільки можна уявити. Сумки Hermes Birkin, в основному зроблені з натуральної телячої і екзотичної шкіри, і це ручна робота!

З перших днів, як модна сумка побачила світ, вона швидко придбали популярність, і вже багато років не втрачає своєї популярності. Не зайвим буде відзначити, що і гермес – це не правильне написання і тим більше вимова, адже єдино вірним буде звучання Гермес. Якщо вам здається, що звучить занадто грубо, можна вимовляти як Ермес, а саме так кажуть справжні французи. Кольори і розміри цих сумок бувають абсолютно різними. Популярність сумки Birkin можна пояснити тим, що вона шалено дорога і практично невловима. Щоб купити оригінал вам знадобиться в межах від 7 тисяч доларів, середня ж ціна сягає 30 тисяч.

Але навіть якщо ви не пошкодуєте і фінансово готові викласти за неї такі гроші, не все так просто! Для початку вам потрібно офіційно замовити її в модному будинку Hermes і чекати кілька років, так як список замовників розписаний задовго вперед і може досягати п'яти років. Це безпосередньо пов'язано з тим, що майстерня яка виготовляє сумки Hermes Birkin знаходиться в Парижі, де шиють всього 5 сумок на тиждень.

Поділитися: