Чоловічі речі в жіночому гардеробі

Вже так історично склалося, що дівчата посягають на чоловічу територію. І роблять це не від того, що хочуть підпорядкувати чоловіків або зайняти їх місце, а заради здобуття свободи. Так-так! Свободи вибору, дій і суджень. Ніхто не засудить чоловіка, який робить манікюр і купує десяток шортів для тижні відпочинку, ось та дівчина, яка носить кеди і захоплюється боксом, не хоче бути засудженою. А чоловічий одяг це лише привід, для вираження себе, тим більше, що модні критики і модні дизайнери вже давно не соромлячись, говорять про те, що ряд чоловічих речей дівчині можна і навіть потрібно час від часу приміряти.

До Коко Шанель, брюки та піджаки жінки не носили, але сьогодні це класика, все змінюється.
Існує кілька речей з чоловічого гардероба, які жінки вже кілька років успішно впровадили в свій гардероб. Наприклад, чоловіча біла сорочка. Якщо ви хочете доповнити свій образ такою річчю, то пам'ятайте, що вибирати її потрібно свого розміру, і доповнити аксесуарами чоловічого типу, метеликом чи тонким краваткою.

До сорочці надягайте вузькі штани або спідницю олівець, для створення зухвалого стилю, з нотками класики.
Джинсам чоловічого крою, жінки теж знайшли застосування в своєму гардеробі. Вони виглядають більш вільно, а посадка значно вище жіночих моделей. Якщо до них взути кеди або снікерси з широким кардіганом, отримаєте вуличний повсякденний образ. При бажанні виглядати більш жіночно, під джинси чоловічого крою взувайте чобіт.
Чоловічий піджак не менш стильно виглядає на дівчатах. Підверніть рукава, а під низ надіньте однотонну майку.

Щоб образ зберіг чоловічі риси, як аксесуар вибирайте капелюх з вузькими полями, або яскравий хустка, але не з квітковим принтом, а однотонний.
Експериментуючи з речами, які ви не носите щодня, пам'ятайте, що важливо не перейти тонку межу. Адже не правильно одягати штани брата і сорочку батька, ви ризикуєте виглядати смішно. Вибирайте речі свого розміру, але з легким чоловічим акцентом, тоді ваш цибуля буде стильним.

Поділитися: