Які светри будуть в моді цієї зими

Коли на вулиці холоднішає, всі без винятку намагаються одягтися по тепліше, і светр в цьому випадку універсальна і всіма улюблена річ! Не важливо, жінки або чоловіки, і навіть діти, всі носять светри! Адже вони теплі, приємні до тіла, і, звичайно ж, їх вибір такий великий, що знайти модель до душі, не складе ніяких проблем.
Але все ж, щоб залишатися в тренді восени і взимку, потрібно враховувати деякі поради щодо підбору жіночих светрів. Порада перша. Вибирайте светри з об'ємними фактурними візерунками.

Дуже модні і не менш актуальні кілька варіантів: велика в'язка, геометричні переплетення, коси, візерунки, аранское плетіння, джгути. Таку річ треба поєднувати з однотонним низом , так як об'ємний верх і так притягне багато уваги. Порада номер два. У майбутньому сезоні будуть лідирувати речі типу «оверсайз», тобто, на пару розмірів більше, ніж вам потрібно. В мішкуватих теплих кофтах, дуже приємно в холодну пору, закутатися і відчути себе тепло і комфортно. Третій важливий пункт, це монохромні написи. Молодіжний, сучасний принт виглядає дуже модно, але при цьому і досить стримано.

Дизайнери виділяють яскраві, короткі написи на контрастному тлі, або ж для темного тексту робиться більше світла підкладка, або тінь. Слова і навіть цифри виглядають органічно на свитшотах і подовжених джемперах, на светрах і футболках. Модний тренд номер чотири – це великі мультяшні зображення. У 2015 році популярні мультиплікаційні герої, тварини, птахи, люди і ще багато різного. До популярним малюнками можна віднести вовків, сов, мультяшних героїв, фрукти. Вироби з таким малюнком виглядають яскраво і красочко, і однозначно піднімають настрій.

Якщо ви звернули увагу на светр такого плану, то вибирайте простий, прямий силует і круглу горловину, адже це не відволікають увагу від зображення, і не перенасичує образ.
Щоб ви не вибрали, головне, щоб вам було тепло і затишно, адже це головна функція светри.

Перейти в каталог

Поділитися: