Як правильно вибрати футболку сучасній дівчині?

Досить часто дівчата і жінки стурбовані питанням: як вибрати футболку. При цьому вони хочуть, щоб річ могла зробити їх красивіше і приховати всі недоліки фігури. Але не всі розуміють, що для правильного вибору хорошої футболки потрібно знати про свій тип фігури, а вона у кожної красуні індивідуальна. 

Яка фігура, така відповідно і футболка!

Дівчатам з фігурою «груша» не надто складно вибрати футболки, проте важливим є пам'ятати про зрівняння верхньої і нижньої частин тіла. В якості такої речі можна вибрати кольорову або навпаки – спокійну світлу футболку. На виробі також добре і доречно будуть виглядати нестандартні рукави, або, скажімо, рукави-ліхтарики. Важливо акцентувати увагу на яскравих фарбах і прикрасах, так як вони будуть на такій футболці до місця.

Фігура з назвою «прямий трикутник» робить володарку менш виразною, тому за допомогою такої футболки можна приховати всі свої недоліки, зокрема, невиражену талію. Потрібно вміти правильно вибирати футболки з малюнками у вертикальному положенні, з рукавами і без будь-яких прикрас. Варто відзначити, що власницям «перевернутого трикутника» можна звернути увагу на футболки з баскою або ж з оригінальними комірцями. 

Фігуру «прямокутник» можна скорегувати за допомогою футболки з баскою. Вони будуть залучати погляд до нижньої і верхньої частини торсу, надаючи особливих вигинів тіла. Можна також вибрати вироби з пояском на талії і різними прикрасами.

Володарки фігури «пісочного годинника» не так строго дотримуватися всіх рекомендацій, так як їм простіше з вибором. У дівчат з такою фігурою добре виражена талія, тому можна з легкістю вибрати річ. Але зіпсувати весь вигляд може неправильні фасон вибраного виробу. Фігуру «пісочний годинник» прикрасить і футболка з якісної м'якої тканини типу віскози. Невеликий ремінець на талії добре доповнить силует, зробивши його ще більш вираженим. 

Досить важко вибрати футболки дівчатам при фігурі типу «яблуко», так як важливим завданням перед дівчиною стоїть приховати виступаючий живіт. Якщо вибір припав на більш довгий фасон футболки, то це правильне рішення. Також добре буде відвести погляд на рівень трохи нижче талії. «Яблуко» любить вільні речі, а саме в зоні талії. При такій фігурі не варто одягати багато прикрас, так як акцент не буде ставитися на грудях і плечах, однак і нехтувати аксесуарами і блискучими елементами не варто. Головне, щоб все було в міру. Добре, якщо на виробі буде присутній лінії у вигляді вертикалей. 

Футболка LUXURY-W - #3040170
  • -14%
499 грн. 579 грн.
Футболка ILANA - #3040382
  • -20%
399 грн. 499 грн.
Футболка ILANA - #3040381
  • -20%
399 грн. 499 грн.
Футболка AKSA - #3042193
  • New

Перейти в каталог

Поділитися: