Доставка здійснюється по території України, провідними кур'єрськими та поштовими службами!

  • До відділення «Justin» - 39 грн.
  • До відділення «Нова Пошта» чи «Укрпошта» - 59 грн.
  • Адресна (кур'єрська) доставка «Нова Пошта» - 59 грн.

 

 

Сервіс адресної доставки «Нова Пошта»

За вказаною Вами адресою Ви можете отримати посилку кур'єром. В день прибуття замовлення у Ваше місто, зазвичай після 11:00, з Вами зв'яжеться представник кур'єрської служби для узгодження зручного часу доставки.

 

До відділення «Нова Пошта»

Посилка доставляється на вказаний Вами склад «Нова пошта» у Вашому місті. Відправлення зберігаються на складі протягом 5 робочих днів, на 6-й день повертаються нам.

 

 

До відділення «Justin»

Компанія Justin - новий оператор на ринку доставки, який пропонує зручний спосіб отримання та відправлення посилок в популярних супермаркетах та торгових центрах України.
Посилка доставляється на вказаний Вами склад «Justin» у Вашому місті. Відправлення зберігаються на складі протягом 5 робочих днів, на 6-й день повертаються до нас.

 

 

До складу «Укрпошта»

Посилка доставляється до зазначеного Вами відділення «Укрпошти» у Вашому місті. Відправлення зберігаються на складі протягом 5 робочих днів, на 6-й день повертаються до нас.
Зверніть увагу, для коректної обробки та відправки Вашого замовлення нам потрібно отримати від Вас наступну інформацію: місто доставки, індекс, повні ПІБ одержувача, контактний телефон.

 

Відправка замовлення не пізніше ніж через 7 днів після оформлення.

Термін збору посилки до 7 днів.

У неділю та святкові дні доставка не здійснюється. 

Онлайн-консультант