Вічно модний денім

Ні для кого не секрет, що джинсові речі є в гардеробі кожної людини, і без сумнівів вони одні з найулюбленіших. Ось як з ніг на голову все перевернулося за пару століть, адже колись джинси вважалися одягом для робітничого класу. Зате сьогодні такий стиль, як денім, б'є всі рекорди популярності. Не дивно, адже він універсальний і практичний, модний і вічно стильний.

Денім це — досить самостійний стиль, який з'явився завдяки добре всім знайомого стилю «casual»(кежуал). Щоб зрозуміти, що таке «денім» досить сказати пару слів, і все стане на свої місця. Денім - «одяг із джинсової тканини». Справжній джинсовий матеріал дуже щільний і достатньо жорсткий, носити його в чистому вигляді не зовсім приємно до тіла, тому для створення речей використовують денім не в чистому вигляді, а з додаванням волокон лайкри або еластану.

Мода мінлива і непостійна, вона змінює і змінюється, але не дивлячись на це, денім став одним з улюблених стилів людей по всій планеті, а джинси посіли гідне місце в гардеробі жінок, ставши зручною і сексуальної одягом. Однак, не варто думати, що денім це тільки класичні джинси. З деніму успішно створюють аксесуари, сукні, взуття, верхній одяг та багато інших корисних і красивих речей.

Денім стиль по-своєму особливий, вся «сіль» у тому, що він ще ніколи, з моменту початку свого існування, не виходив з модного тренду. Дизайнери час від часу, то забувають його, то знову з феєричним успіхом повертають його на модні подіуми. 

Кеди жіночі - #4100595
  • -23%
1 150 грн. 1 499 грн.
Кеди - #4100594
  • -23%
1 150 грн. 1 499 грн.

Поділитися: