Український street-style
Мода - це не тільки гламурні покази, каталоги відомих брендів або світські образи селебріті. Дана індустрія повністю залежить від потреб і уподобань звичайних людей, нашого способу життя, комфорту. Важливу роль у створенні трендів грає повсякденний гардероб, адже саме він відображає тенденції людських смаків. Виходячи на вулиці наших рідних міст, ми бачимо вплив маси на моду, то, як народ розуміє і інтерпретує сучасні новинки цієї сфери.
У сьогоднішній статті Garne розглянув українську вуличну моду, визначив найпопулярніші і стильні тренди цього сезону, а також провів невелике дослідження про деталі гардеробу, які вважаються досить дивними в нашій країні.
Штучні дублянки
Ця деталь гардероба користується досить великим попитом серед українських модниць, особливо у весняний і осінній періоди. Найбільш поширеними є короткі дублянки, з невеликим хутряним коміром і залізними ременями. Колірна гамма коливається від нюдовых відтінків до насичено-темного кольору.
![](https://garne.com.ua/upload/data/e508d8e3f03ba906f122950e3cfe7541.jpeg)
Плісировка
Шкіряні плісировані спідниці впевненим кроком заповнюють гардероби українок. Досить популярні моделі довжини міді, вони неодмінно додають елегантності образу. Така річ чудово поєднується з підборами, а також теплим зимовим взуттям.
![](https://garne.com.ua/upload/data/new_yubka_35.jpg)
Картата мода
Серед підлітків новим хітом стали пальто і плащі в клітку. Також сучасна молодь повертається до старих трендам, адже картаті спідниці та сарафани все частіше зустрічаються в повсякденних луках.
![](https://garne.com.ua/upload/data/orig.jpg)
Дивні тренди
Як відомо, взуття з гострим носком підкорює світові подіуми, але далеко не популярна в Україні. Не часто зустрінеш жінок в туфлях або чоботях з подовженим носиком, адже це зазвичай сприймається як застарілий тренд з 2000-х. не Можна сказати, що такі моделі не красиві, але українська вулична мода не проявила інтерес до цього стилю.
![](https://garne.com.ua/upload/data/shoes-2018-Balenciaga-Narciso-Rodriguez.jpg)
Одним з невизнаних трендів можна назвати поєднання підборів і спортивного стилю одягу. Українці люблять більше класичний підбір речей, без незвичайних змішувань.
![](https://garne.com.ua/upload/data/7e477b642b9fb80046cc2aa1f167e27e_cropped_740x493_atop.jpg)
Український стритстайл вміє дивувати своїм гарним смаком, стильними образами та креативними ідеями, які говорять про активному розвитку індустрії моди в нашій країні.