Прості правила догляду за угами
Уггі - це улюблена зимова взуття всіх дівчат і ненависна - всіх чоловіків. Ось що, здавалося, красивого в цих сільських валянках? Але чоловікам ніколи не зрозуміти, наскільки ця взуття зручна і практична. Які уггі легкі в носінні і м'які на дотик. Зараз настільки великий вибір моделей взуття, що розбігаються очі: короткі і високі уггі, різнокольорові і однотонні, з декором і без... А якщо модель виконана з натуральних матеріалів - замші та овчини, то прослужить вам багато років. Але щоб уггі з часом зберегли свій привабливий зовнішній вигляд, варто пам'ятати декілька правил догляду.
В першу чергу слід знати, що уггі не розраховані на мокру погоду - дощ і сльота не для них. Дана взуття не володіє водовідштовхувальними властивостями і не призначена для міжсезоння. Найкращий час року для уггов - це зима. У будь-якому випадку, не завжди вдається уникнути неприємних ситуацій, особливо, коли температура повітря коливається від -10 до +4. Якщо ви намочили свої уггі в калюжі, не поспішайте їх прати або здавати в хімчистку - краще чистити вручну.
Для початку потрібна спеціальна щітка для замші. Вона повинна бути чистою і сухою, щоб струсити всю бруд з поверхні угг. Наступним етапом йде волога чистка. Ні в якому разі не використовуйте пральну машинку. Як виняток - уггі можна загорнути в пакет бавовняний і поставити стиратися в режимі “шерсть”. В кращому випадку - ваші уггі стануть, як новенькі, а в гіршому - їх доведеться викинути на смітник. Правильніше за все буде очистити їх звичайною вологою ганчіркою.
Щоб уггі правильно висохли, не ставте їх біля обігрівача або батареї, інакше ризикуєте побачити на улюбленого взуття непривабливі розлучення. Уггі повинні сохнути при кімнатній температурі. Якщо чистка була генеральної і поверхня чобота дуже вологий, то потрібно всередину покласти зім'яту газету. У випадках, коли на уггах є некрасиві плями від солі і реагентів, ми рекомендуємо використовувати оцет. Його потрібно розводити в рівних пропорціях: чотири столові ложки 7% оцту і п'ять столових ложок води. Протираємо проблемні місця розчином, а потім чистою ганчіркою, щоб прибрати цей розчин і ставимо сушитися.