Правила вибору ідеального бюстгальтера

Безцінна частина жіночого гардеробу, яка служить підтримкою для грудей і знімає навантаження зі спини, – це бюстгальтер. І якщо він був неправильно вибраний, то це суттєво вплине на форми тіла жінки, додасть їй віку і кілограм, зробить її нещасною. Так підбирати бюстгальтер потрібно правильно і грамотно.

Що важливо знати, вибираючи ліфчик?

 • Якщо ви худенька, але груди у вас пишна, то потрібно подбати про те, щоб навантаження на плечі і хребет була розподілена рівномірно. З цим може впоратися тільки бюстгальтер на кісточках, з цельнокроенными чашками і пружними лямками.
 • Якщо ж, навпаки, у вас велика фігура, а груди маленька, то вибирайте ліфчик, орієнтуючись на розмір чашок, навіть за умови, що пояс буде малуватий – після покупки подовжувача застібки (бра-екстендера) це питання швидко вирішиться.
 • Краще вибирати бюстгальтер з широкою задньою лямкою, яка буде краще протистояти зміщень ліфчика.
 • При широкій постановці грудей підійде модель на твердих кісточках.
 • Для підняття обвислих грудей ідеальним буде ліфчик з чашечками з ущільненої нижньою частиною.
 • Якщо ж ви хочете візуально збільшити груди, то підбирайте модель бюстгальтера з повністю ущільненими чашками.

Тепер про правильність вибору розміру бюстгальтера ....  Для цього звіряйтеся з нашої шпаргалкою:

 1. груди повністю поміщається в чашках і з усіх боків щільно прилягає до тканини;
 2. бюстгальтер не повинен ні натирати, ні тиснути, а його бретельки не залишають слідів на плечах;
 3. між спиною і поясом бюстгальтера можуть «пролазити» не більше чотирьох пальців;
 4. під бретельки поміщаються тільки два пальці;
 5. кісточки йдуть за груди і лежать на тілі, в районі пахвової западини;
 6. регулювання бретелей знаходиться приблизно посередині спини (для середнього росту);
 7. перемичка бюстгальтера прилягає до грудини;
 8. лінія поясу по спині розташовується під лопатками на самій вузькій точці торсу і проходить паралельно підлозі, але не утворює дугу і не задирається в процесі носіння.

Дотримуючись цих нескладних правил, ви зможете підібрати собі ідеальний бюстгальтер. В іншому випадку ви ризикуєте своїм здоров'ям: незручні бюстгальтери здавлюють груди і перешкоджають відтоку лімфи, що приводить до оніміння рук, мігрені, мастопатії і навіть онкології.

Важливо також зробити заміри грудей і правильно визначити розмір ліфчика. Так, в якості стандартного позначення бюстгальтера прийнято брати числове значення обсягу грудях і чашки ліфчика, наприклад, 75В, де числове значення – це об'єм грудей, яке вымеривается по самим виступаючим точкам, а – обсяг чашки. Його можна обчислити шляхом вимірювання обхвату під грудьми без натягу сантиметрової стрічки, а потім обчислити різницю між обсягом грудей і обхватом під грудьми. Як результат, вийде значення, яке буде відповідати певному буквеному позначення:

10-11 см – АА
12-13 см – А
14-15 см – У
16-17 см – З
18-19 см – D 
20-21 см – E 
22-23 см – F 
24-26 см – G
27-28 см – H

Що ще бажано врахувати?

 • Коли перед вами стоїть вибір, купити бюстгальтер з кісточками або без, пам'ятайте: якщо розмір вашої грудей З більше, то їй потрібно забезпечити додаткову підтримку.
 • Якщо ви сумніваєтеся, який розмір вибрати, 75 або 80, то краще візьміть більше і сходіть в ательє, щоб вкоротити пояс.

Перейти в каталог

Поділитися: