Ознаки того, що ваш бюстгальтер пора викинути

Я впевнена, що немає таких жінок, які не люблять красиве нижню білизну. Це, так сказати, у нас в крові. А краще всього, коли красивого білизни ще й багато. Але, на жаль, ніщо не вічне. З часом настає момент, коли, улюблений бюстгальтер пора викинути. Як не упустити цей момент, і як розпізнати ознаки заношенного до дірок, але все ж улюбленого елемента гардероба, читайте далі у статті.


Перше на що варто звернути увагу це тканина на бретельках бюстгальтера. Якщо вона істотно истончилась, а гумки, розтягнулися, втративши еластичність, це вірна ознака того, що з цим білизною пора попрощатися.

Також не менш важливим моментом є форма чашки. Візьміть ліф в руки і ретельно промацайте чашку, якщо вона після багатьох прань деформувалися і більше не надає грудям правильну форму, то немає ніякого сенсу носіння такої білизни, погодьтеся. Уважно придивіться до зовнішнього вигляду бюстгальтера. Якщо він змінив свій колір, форму і прежнею фактуру, то його дні явно полічені. Навіть незважаючи на те, що ліфчик в основному ховається під одягом, колір його бретелей запросто може видати "вік" білизни. Також бюстгальтер пора замінити, якщо мережива на бретельках або чашечках порвалися, і вже виглядають зовсім не так, як раніше.

Це і не естетично і, звичайно ж, не практично. Обов'язково пам'ятайте, що навіть не велика зміна вашого ваги, обов'язково повинно стати приводом поміняти білизну. Ліфчик, який тисне, дуже небезпечний для здоров'я жінки, а той, який не облягає тіло, просто не виконує своєї функції. Просто запам'ятайте, що строк служби бюстгальтера – до двох років.

Перейти в каталог

Поділитися: