Мерилін Монро - жінка, яка зробила себе сама

Немає людини, який би не знав, хто така Мерлін Монро. Символ краси і жіночності 1950-х років. Вона довела свою зовнішність до бездоганності, придумала собі фірмову посмішку і ходу. Деякі кажуть, що вона виляла стегнами через вроджену непропорційність ніг, інші - що вона підпилювала підбори. З роками еталони краси змінювалися, але Мерилін Монро одно залишається найзірковішою блондинкою 50-х років. 

Норма Джин Мортенсон (справжнє ім'я зірки) пройшов через важке дитинство. Свого батька вона не знала, а матір позбавили батьківських прав через проблеми з випивкою і дівчинка все дитинство поневірялася по прийомним сім'ям. Вперше Норма Джин вийшла заміж у шістнадцять років. Проте дівчина не виправдала надії Джима. Вона вирішила стати фотомоделлю і згодом знімалася для реклами купальників. Однак її чоловік був проти цього і заявив, що вона повинна бути або фотомоделлю, або його дружиною. Через деякий час він пішов. 

Норма пішла здійснювати свою наступну мрію - стати кіноактрисою. Директор агентства, де працювала блондинка, привела її до кіностудії «ХХ ст. - Фокс». Там з Нормою уклали контракт і запропонували їй нові імена: Клер Норман, Керол Лінд і Мерилін Міллер, але зупинилися на Мерилін Монро. Такі великі кінокомпанії підписують сотні контрактів, а роботу не завжди дають. В очікуванні ролі, Мерилін впала у відчай, однак вирішила не здаватися. Після чотирьох років після підписання контракту вона отримала першу роботу. Дебютним фільмом Мерилін був - «Небезпечні роки» у 1947 році. Пізніше вона зіграла ще в низці фільмів, але справжню славу їй принесли «Джентльмени віддають перевагу блондинкам», «Як вийти заміж за мільйонера» та інші фільми. 

У 1953 році Мерилін Монро досягла піку своєї популярності і з'явилася на обкладинці першого номера журналу Playboy. Молода зірка здавалася бездоганністю. Її обожнювали і ненавиділи. Щоб бути схожою на неї, жінки фарбувалися у блондинок і користувалися червоною помадою. 

У 1954-му році вона вийшла заміж за бейсболіста Джо ді Маджо. Це був короткий шлюб. Він тривав менше року, але бейсболіст підтримував дружні стосунки з Мерилін протягом всього її життя. Драматичним був шлюб з письменником Артуром Міллером. Актриса думала, якщо Артур письменник, то він подібний до психолога, зрозуміє її душевні переживання, допоможе і підтримає. Але все виявилося навпаки і вони розійшлися. Після розлучення Мерилін Монро впадає в депресію і результаті виявляється в психлікарні. Актриса померла у віці 36 років. Причина смерті досі невідома. Актрису поховали в зеленому платті, в якому вона їздила в Мексику того ж року. За розпорядженням Джо ді Маджо, на могилу актриси протягом 20 років щотижня приносили квіти.

Поділитися: