Мехенді - стародавній візерунок тренд цього літа

Літо 2015 роду подарувало світу моди безліч новинок, про які раніше ніхто б і не подумав. Ще зовсім недавно дівчата наносили на тіло тимчасові шикарні флеш тату золотого і срібного кольору, що б бути ще більш спокусливими на пляжі, а тепер все частіше в місті можна зустріти дівчат, які ніби тільки що повернулися з відпочинку десь поблизу Індії.

Їх руки помальовані темно коричневим мереживним візерунком. Ця картинка виглядає загадково і привертає увагу простих перехожих, але що це? Багато хто називає це мехенді або менді. Мехенді – це древнє орнаментальне мистецтво нанесення візерунків хною на тіло. Воно з'явилося ще в давні століття, в закритій прохолоді гаремів, куди не міг проникнути жоден зайвий погляд.

Хна успішно використовувалася ще в Прадавньому Єгипті, де багаті дами, цариці і жриці присвячували довгі години для прикраси свого тіла. Менді вважається символом успіху для жінок, які вийшли заміж в індійській культурі. Жінки в Індії свято вірять у те, що менді на тілі допоможуть знайти їм любов і ще більшу турботу від чоловіка. Для новоспеченої нареченої, менді як би перший в її житті урок.

І від того наскільки чудові і дивовижні прикраси менді на її руках і ногах, настільки молода жінка повинна намагатися захопити свого чоловіка та його родину. Малюнки хною повинні відганяти усе лихе і притягувати хороше.


В наші дівчата вирішили що менді, це альтернатива татуювань. Адже тату це назавжди, а менді через деякий час змиється. Дійсно, мехенді стало справжнім модним бумом цього літа. Стрімко почали з'являтися майстри, які малюють ажурні картинки для прикраси рук не гірше індійських. А для модниць це ще одне рішення як виділити себе завдяки тимчасовому малюнку на тілі, до того ж ще й з давніми коренями. 

Поділитися: