Купальник ручної роботи від Adam Saaks

Літо-пора відпочинку і яскравих фарб, пора дивувати і дивуватися. Якщо ви зібралися на пляж, або тим більше пляжну вечірку біля басейну, і здивувати оточуючих вам нічим, ця стаття однозначно буде вам корисна, і варто її дочитати до кінця.
Дизайнер з Америки, Адам Саакс (Adam Saaks), всього за кілька хвилин, використовуючи всього лише звичайні ножиці, створює з простого, непоказного купальника щось абсолютно неймовірне, багато дівчини впевнені – це шедеври.

Адже в такому купальнику нереально залишитися непоміченою, він неймовірно привабливий і сексуальний. В техніки , в якій працює Адам назву — декорування трикотажу. Це на перший погляд все так просто. Багато дівчат, подивившись відео уроки в інтернеті пробують створити щось подібне, але виглядає це жалюгідно і смішно. Дизайнер має унікальне чуття, і завдяки йому, він творить моделі купальників експромтом, тобто він нічого не планує, натхнення приходить під час роботи.

Адам Саакс відкрито говорить про те, що його надихає повна свобода вчасно роботи. Найважливіше для нього, відшукати родзинку у кожному клієнті і зробити її ще більш виразною. Він не створює «штамповок», двох однакових речей не буває, кожен раз це політ фантазії, і, звичайно ж, бажання зробити свою клієнтку ще більш привабливою.


На сьогоднішній день речі креативного дизайнера Адама Саакса користуються шаленою популярністю у всьому світі, його ім'я на слуху у всіх модниць. Його творіння з задоволенням носять Кіра Найтлі, Єва Лонгорія, Шакіра, Джессіка Альба, Періс Хілтон, Ніколь Річчі, Пінк, Джессіка Сімпсон та інші зірки шоу-бізнесу та кіно. 

Поділитися: