Колірна палітра колготок і панчіх

Кожна жінка зобов'язана розбиратися в моді, в підборі аксесуарів і деталей образу і в правильному їх поєднанні. Це дозволить їй завжди і скрізь, будь то на роботі чи на святі, виглядати елегантно, підкреслено жіночно і викликати захоплені погляди чоловіків. І при цьому не важливо, вона носить одяг від іменитих брендів або з мас-маркету. Головне, щоб в образі присутній стиль і видно було вміння використовувати аксесуари. А ще важливо, щоб колготки були підібрані вдало.

Але багато панянки живуть і не знають, що колготки бувають не тільки чорними і тілесними. Практично всі виробники пропонують величезний вибір колготок всієї колірної гами, всіляких тонів, напівтонів, відтінків, які дозволять надати способу завершений вигляд. Вони бувають більш щільними і дуже тонкими, а також можуть мати насичений колір або навпаки надавати ніжок легкий відтінок. У будь-якому випадку, колготки здатні зробити ваш цибулю ще більш стильним і привабливим для очей оточуючих.

Але коли приходиш в магазин або вибираєш колготки на сайті, від різноманітності відтінків і їх назв плутаються слова і думки. Тому Garne зібрав всі існуючі колірні палітри різних виробників колготок в одному місці, щоб вам було зручніше орієнтуватися. Тут вам і коричневі, і чорні, і тілесні, і сірі, і білі відтінки, і самі що ні на є різнокольорові варіанти:

Тільки пам'ятайте, що дана карта може дати вам тільки приблизне уявлення про реальний кольорі вироби. Але самі назви кольорів і відтінків, зазначені в таблиці, найбільш часто використовуються в маркуванні квітів колготок і панчіх і у різних виробників повторюються.

Тепер Ви знаєте, які існують забарвлення колготок і їх назви, тому з легкістю зможете реалізувати свої найсміливіші творчі пориви і навіть поекспериментувати з кольором без шкоди для стилю. А Garne Вам в цьому допоможе!

Перейти в каталог

Поділитися: