Як змінювався стиль Емми Уотсон

Всі пам'ятають маленьку Герміону Грейнджер з знаменитого багатосерійного фільму про Гаррі Поттера? Адже для деяких історія про юного чарівника асоціюється найтеплішими спогадами дитинства. Герої фільму росли разом з нами - протягом десяти років було знято 7 частин однойменного роману. Повертаючись до теми про Герміоні Грейнджер, варто помітити, що за цей час актриса зуміла вирости з маленькою і скромної відмінниці в елегантну леді!

Емма Уотсон потрапила на зйомки знаменитого фільму в дев'ятирічному віці. Пройшовши суворий кастинг, актриса ще не підозрювала, яка блискуча кар'єра її чекає. В такому юному віці Емма дотримувалася спокійного, акуратного і по-домашньому затишного стилю одягу. Светри, сукні, джинси, сорочки - так і належить виглядати дитини її віку.

Пройшли роки, і маленька чарівниця перетворилася на дорослу і жіночну даму. Її гардероб поповнився такими відомими брендами одягу, як Christian Dior, Oscar de la Renta, Chanel. Для урочистих заходів Емма підбирає найстильніші вбрання. Вона дотримується золотого правила “рівноваги” - якщо відкритий низ, то верх повинен бути закритим. Ніякого натяку на вульгарність - тільки лаконічність і елегантність.

У повсякденному житті актриса одягається з французьким шармом і британської стриманістю. Вона може вийти на вулицю в джинсах і светрі оверсайз, об'ємної футболці з косухою, або в класичному брючному костюмі. Мінімум макіяжу, аксесуарів і глибокі місткі сумки - ось головні правила Емми. Одним словом - простота і комфорт. Сама актриса вважає, що вона одягається занадто нудно. Але як же мільйони прихильниць по всьому світу, які копіюють її повсякденний стиль?

Уотсон - не тільки чудова актриса і ікона стилю, вона є активним громадським діячем, борцем за гендерну рівність і послом доброї волі ООН. Активна життєва позиція актриси провокує її на строгі наряди, але ж від цього вона не виглядає менш привабливо? Емма стверджує, що краса жінки полягає в її внутрішньому світі і потрібно навчитися любити себе такими, якими ми є. Що ж - золоті слова!

Поділитися: