Як зав'язати шарф стильно навесні

Щоб освіжити свій образ не обов'язково в ту ж хвилину стрімголов бігти в найближчий самий дорогий бутік і купувати собі масу нової одягу, яку з часом можна буде ні з чим поєднувати і нікуди одягнути. Навіть маючи в своєму розпорядженні речі, які ви вже одягали можна навесні показати себе дещо по-іншому. Допоможе в цьому нелегкій справі простий шарф.

Шарф навесні завжди залишається дуже актуальним, адже постійна мінлива погода практично не дає звичної можливості визначитися, що одягати, адже через пару годин вона може кардинально змінитися, тому в цей час року кожній модниці необхідно мати під рукою красивий і невигадливий шарф.

Мода, як і раніше, диктує свої закони, тому модні шарфи весна 2015 пропонує використовувати з більшою частиною гардеробу. А ось стильно зав'язати шарф можна швидко навчитися самому. Варіантів не багато, їх маса, вам доведеться лише вибрати ті, які імпонують вам більше всього.

Як приклад, ви можете просто обмотати свій чудовий шарф навколо шиї, після чого зав'язати його на вузол спереду. Цей вузол можна зробити звичайним, вивернути або покласти в певну сторону, щоб він здавався незвичайним. Ви можете замість одного вузла зав'язати два або ж три, отримавши цікаву вільну ланцюжок з вузлів. Продовжуючи тему зав'язування вузлів, деякі зав'язую вільні вузли на кінцях довгого шарфа, після чого просто обмотують його на шиї, щоб ці вузли не були симетричними, це вже на ваш розсуд. Можна зав'язати шарф також, як і зав'язує краватку, але такий спосіб можна побачити рідко, тому що шарф часто доводиться знімати і одягати, а зав'язування таким способом може зайняти у вас досить багато часу.

Спосіб зав'язати шарф на шиї може бути зовсім іншим, не вдаючись до всіляких узелкам і зав'язування. Такий спосіб показує, що не потрібно зав'язувати шарф, він укладається у формі вільного обідка на шиї. Або ж обмотайте її навколо шиї, а вільні кінці просто простягніть в цей самий обідок. Інші застосовують такий спосіб, коли шарф необхідно скласти удвічі і після того, як ви поклали його на шию необхідно вільні кінці протягніть в петлю, такий спосіб досить популярний, тому що дуже швидкий, а на вигляд один із самих стильних. Можна застосувати цей спосіб, але протягнути через петлю тільки один кінець.

Як правильно зав'язувати шарф не зможе вам сказати, тому що це ваш варіант зав'язування, він вам подобається і говорити правильний він чи ні просто неможливо.

Хустка FASHION - #3500571
  • -39%
249 грн. 409 грн.
Хустка FASHION - #3500555
  • -38%
249 грн. 399 грн.
Хустка FASHION - #3500558
  • -39%
249 грн. 409 грн.
Хустка FASHION - #3500551
  • -39%
249 грн. 409 грн.
Хустка FASHION - #3500559
  • -39%
249 грн. 409 грн.
Хустка FASHION - #3500557
  • -39%
249 грн. 409 грн.
Баф TY - #3500587
  • -20%
199 грн. 249 грн.

Перейти в каталог

Поділитися: