Як вибрати якісну шубу?

У сучасному світі хутряна одяг посіла особливе місце в гардеробах і жінок, і навіть чоловіків. Хутро став одним з ключових елементів модних тенденцій останніх років. Сучасні моделі верхнього одягу отримали особливу популярність, а все із-за своєї унікальної практичності, функціональності, а також оригінальності матеріалу і його нереального різноманітності.

Якщо ви вирішили обзавестися якісним хутряним виробом, для початку потрібно врахувати всі поради професіоналів, щоб покупка принесла вам радість. Найбільш важливими є такі параметри, як: вид хутра; довжина і розмір виробу; фасон і крій; призначення (для святкового виходу, для носки на кожен день, спортивний стиль і т. д.).

Найважливіше, що потрібно запам'ятати, так це те, що якісний хутро не сиплеться і не фарбує шкіру і руки; при доторканні вологою, або злегка мокрою рукою - за напрямком росту ворсу і назад - не повинно залишатися на долонях волосинок; при реском стисненні подолу або рукава, шуба не повинна "шарудіти або хрустіти", вона повинна бути "беззвучною".

Підкладка у добре выделанных шуб не пришита до подолу вироби (зверніть на це увагу! саме так ви зможете оцінити цілісність і якість шкурок); всі шви обов'язково повинні бути щільними і одночасно гладкими на дотик; зверніть увагу на те, щоб колір хутра і підкладки гармонійно виглядали разом, шубу має бути приємно не тільки носити, але і знімати.


Крім всього вище перерахованого, важливо розуміти, що хутра відрізняються один від одного своїми теплозберігаючими властивостями, а ще зносостійкістю і термінами експлуатації.

Статистика вперто свідчить, що більше всього служать шуби з хутра видри і котика (20 сезонів), а всіма улюблена норка і каракуль рівно в два рази менше (10 сезонів), шуби песця, овчини і лисиці відмінно витримують від 7 до 8 сезонів. Найніжнішими вважаються шуби з хутра білки, нутрії, каракульчі і ондатри (4 сезони), в той час як найменш носкими є шиншила і кролик (2-3 роки).

Поділитися: