Як носити сукні з шарфом

Вже давно шарф як деталь гардероба зав'язують не тільки взимку для того, щоб зігрітися, але й разом з іншим одягом, адже він чудово освіжає приївся образ і таку до болю звиклу одяг.

Як підбирати і зав'язувати його з пальто, шубу або курточкою знає кожен, а от як його застосовувати, де образ зовсім інший і подивившись з боку, навіть складно уявити таке поєднання. Як правильно носити шарф разом з сукнею, здавалося б, не складне питання, вибери те, що тобі подобається і все, але для того, щоб вийшов гарний образ необхідно постаратися.

Щоб носити сукні з шарфом потрібно визначитися, чи хочете ви так прогулятися або ж ви будете в приміщенні, щоб ви могли одягнути його і не відчувати дискомфорту, адже якщо вам буде катастрофічно жарко, то задоволення від такого носіння ви не отримаєте однозначно.

Багато любителів гарних шарфів, ось уже не перший рік знають, як зав'язати шарф на сукню, якщо він середніх розмірів. Достатньо просто один раз обернути навколо шиї шарф, вид трохи м'якшою і не буде настільки офіційним в такому випадку. Прикрасити сукню шарфом можна і по-іншому, наприклад, зав'язавши маленький шарф навколо шиї і зробивши невеличкий вузлик. Такий варіант використовується вже досить давно і навіть сьогодні цей спосіб не втрачає актуальності, а дівчині надаю якусь особливість, адже яскравий шарф додасть зовсім інший вигляд звичного чорного сукні прямого силуету.

Подивившись на голлівудських зірок, ви побачите, як можна носити шарф, який дуже великий та об'ємний за розмірами. Серед зірок шоу-бізнесу дуже популярно прикрашати свої наряди стильними шарфами. Тому вони чудово вміють поєднувати, здавалося б, об'ємний і довгий з простим і легким сукнею. Головною тенденцією стає те, що зав'язують вони такі шарфи найчастіше не під саме горло, а вільно і легко, це дозволяє не відчувати деякого дискомфорту під час прогулянки або роботи і тим самим демонструє дуже красиві візерунки, насичені кольори або навпаки спокійні тони. Деякі вибирають такі варіанти, які використовуються, коли шарф носять з верхнім одягом, але такі способи менш популярні.

Але найголовніше, що як носити шарф ви вирішуєте самі для себе, продиктованих канонів як таких немає, є багато варіантів, серед яких практично немає заборон. Задаючись питанням «як можна носити шарф?» завжди підключайте фантазію, така здатність дозволить вам не копіювати чужі ідеї і виділятися серед оточуючих.

Хустка FASHION - #3500558
  • -39%
249 грн. 409 грн.
Хустка FASHION - #3500571
  • -39%
249 грн. 409 грн.
Хустка FASHION - #3500551
  • -39%
249 грн. 409 грн.
Хустка FASHION - #3500557
  • -39%
249 грн. 409 грн.
Хустка FASHION - #3500559
  • -39%
249 грн. 409 грн.
Баф TY - #3500578
  • -20%
199 грн. 249 грн.
Баф TY - #3500580
  • -20%
199 грн. 249 грн.

Перейти в каталог

Поділитися: