Фінальний захід проєкту K.A.V.A

Ми завжди віддаємо перевагу проектам, що відповідають нашим цінностям та місії. У компанії Garne ми віримо, що українська краса - це краса сильних та сміливих жінок, які пройшли складні випробування, але залишаються непохитними. Ми пишаємося тим, що маємо можливість долучитися до проекту K.A.V.A, щоб підтримати українських жінок, які постраждали від війни.
 
Компанія Garne внесла свій вклад у цей проект, подарувавши одяг жінкам, які перебувають у складних умовах. Ми віримо, що кожен наш виріб стане символом підтримки та дозволить нашим жінкам на мить відволіктися від подій, що відбуваються в країні.
 
У нашій компанії завжди вважали, що краса повинна бути доступною для всіх, і ми дуже раді, що маємо змогу зробити жінок у таких умовах трохи більш жіночними та прекрасними. Це не тільки про зовнішню красу, але й про впевненість, віру в себе, оскільки кожна жінка заслуговує на це, незалежно від обставин, з якими вона зіткнулася. 
 
Щиро дякуємо команді VIDDANI та громадській організації "Жіноча взаємодія" за можливість долучитися до такої важливої ініціативи. Разом ми можемо змінити світ і зробити його кращим.♥️

Поділитися: